Corsair Harpoon vs Rival 110 vs G102 vs MM530

Hangisi?

• Corsair Harpoon

• MM530

• G102

• Rival 110

Sonuçları sadece ankete oy verdiğinizde görebilirsiniz.
Yeni bir mouse alacağım. Hangisini önerirsiniz? Fingertip tutuş şekline sahibim. Ergonomik olması çok önemli. MM530 çok hoşuma gidiyor. İtopya'daki indirim bitmek üzere, şimdiden teşekkürler.
Arkadaşlar herkese yardımları için teşekkürler, dün indirimde olan Rival 600’ü 300 liraya aldım, geldiğinde deneyimlerimi paylaşmaya çalışacağım sizlerle.
Düzenleme: İndirim hala bitmemiş, almayan arkadaşlar varsa kesinlikle kaçırmamalı.

Arkadaşlar herkese yardımları için teşekkürler, dün indirimde olan Rival 600’ü 300 liraya aldım, geldiğinde deneyimlerimi paylaşmaya çalışacağım sizlerle.
Düzenleme: İndirim hala bitmemiş, almayan arkadaşlar varsa kesinlikle kaçırmamalı.
Şimdiden hayırlı olsun kesinlikle doğru bir tercih yapmışsınız.

Rival 600 kullanıcısıyım kesinlikle doğru karar ayrıca MM530'u da inceleme fırsatım olmuştu ama Rival 600'ün rakibi şuan piyasada yok denecek kadar az.
@reizzking para varsa alınır. Her şeyin çıkış noktası bu zaten.

MM530 alacaktım, bir mousea 200 TL veriliyorsa, 100 tl daha ekleyip (hazır indirimdeyken) rakipsiz, efsane bir mouse aldım, bence mantıklı bir karar verdim.
Hocam siz onu takmayın forumda hep böyleleri oluyor bütçeniz var almışınız kimseyi alakadar etmez. Mouse aldığınızda incelerseniz çok iyi olur, forum yararına olur. Yine hayırlı olsun.

Hocam siz onu takmayın forumda hep böyleleri oluyor bütçeniz var almışınız kimseyi alakadar etmez. Mouse aldığınızda incelerseniz çok iyi olur, forum yararına olur. Yine hayırlı olsun.
Yine de bütçem zorlandı fakat çok kaliteli bir mouse, eğer MM530 alsaydım, keşke Rival 600 alsaydım diye söyleneceğimi bildiğim için Rival 600 aldım. Bu arada, kargom yarın 11-12 gibi gelir, belki incelemesini yaparım.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı