Corsair HS35 Alınır mı?

ClickClickBumBe

Hectopat
Makaleler
9
Daha fazla  
F/P olarak nitelendirilen Corsair’in yeni oyuncuk kulaklığı sizce alınır mı? Alınmayacaksa o fiyata ne alabilirim?

Edit: araştırmalar sonucu çoğu kişinin şikayetini gördüm, 1 sene bile olmadan tek tarafın çalışmaması ve strerio kısmından şikayetçi herkes.

Son düzenleme:
F/P olarak nitelendirilen Corsair’in yeni oyuncuk kulaklığı sizce alınır mı? Alınmayacaksa o fiyata ne alabilirim?

Edit: araştırmalar sonucu çoğu kişinin şikayetini gördüm, 1 sene bile olmadan tek tarafın çalışmaması ve strerio kısmından şikayetçi herkes.
Hocam aldıysan konforundan falan bahseder misin biraz?

Ben kullanıyorum. Kötü bir yanını görmedim. Ses biraz yüksekse dışarı veriyor. Mikrofonunda sünger yok ama kendim mikrofon süngeri alıp taktım. Her kulaküstü kulaklık gibi terletme yapabiliyor.

Ben kullanıyorum. Kötü bir yanını görmedim. Ses biraz yüksekse dışarı veriyor. Mikrofonunda sünger yok ama kendim mikrofon süngeri alıp taktım. Her kulaküstü kulaklık gibi terletme yapabiliyor.
Ona o parayı vereceğime 3 tane JD710 alırım eskidikçe kullanırım.

JD710 bin basar.

Ona o parayı vereceğime 3 tane JD710 alırım eskidikçe kullanırım.

JD710 bin basar.
Ben JD710 kullanıyorum memnun değilim. Bozulduğundan dolayı kaliteli marka arayışındayım. Bin min basmaz aklından çıkar onu.

Yeni konular

Geri
Yukarı