Corsair HS35 nasıldır?

Drop Plus almadığınıza pişman olursunuz ama neyse.

Üstte önerdiğin iyi mi peki?

Glary almasını önermem. Gamepower Luna ile aynı kulaklık. Onların yerine HyperX Cloud Stinger Core veya Cooler Master CH321 daha mantıklı.

Üstte önerdiğin iyi mi peki?
Aynı performansı sağlayan kulaklıklar da var biraz daha az fiyat düzeyinde ;
https://www.hepsiburada.com/gamepower-medusa-siyah-7-1-rainbow-oyuncu-kulaklik-pm-HB00000S2Y16
Glary almasını önermem. Gamepower Luna ile aynı kulaklık. Onların yerine HyperX Cloud Stinger Core veya Cooler Master CH321 daha mantıklı.
Stinger Core kötü bir kulaklık, Ancak CH321 kulaklığı tavsiyesine +1 ' im.

Evet gamepoweride görmüştüm ama malzeme kalitesinden korkuyorum
Hocam zaten 300 TL' de ne kadar malzeme kalitesi arıyorsunuz? Alacağınız her ürünün bir çok yeri zaten plastikten oluşmakta bu fiyat bazında.
Ürünler kullanış şeklinize bağlıdır. 2000 TL kulaklığı da 1 gün içinde arızalı hale getirebilirsiniz. 100 TL kulaklığı da aynı şekilde.
Sadece ses kalitesine göre ve konforuna göre hareket edebilirsiniz bu fiyat bazında ne yazık ki.

Hocam zaten 300 TL de ne kadar malzeme kalitesi arıyorsunuz. Alacağınız her ürünün bir çok yeri zaten plastikten oluşmakta bu fiyat bazında ?
Ürünler kullanış şeklinize bağlıdır. 2000 TL kulaklığı da 1 gün içinde arızalı hale getirebilirsiniz. 100 TL kulaklığı da aynı şekilde.
Sadece ses kalitesine göre ve konforuna göre hareket edebilirsiniz bu fiyat bazında ne yazık ki.
Corsair hs35 alıyorum o zaman umarım memnun kalırım

Yeni konular

Geri
Yukarı