Corsair HS35 nasıldır?

Alsam Drop Plus alırdım ben büyük ihtimal.
Bunda mikrofonun çok büyük bir artısı var.
Rampage ve bunun gibi markalara güvenmiyorum.
Mikrofona gelecek olursak Corsair HS35'in mikrofunu da Discord sertifikalıymış. :)
_________
Kulaklığı 29 Mayıs tarihinde saat 18:55'te Hepsiburada'dan ve satıcı olarak da Hepsiburada'nın kendinden sipariş verdim. 24 saatte kargoya verilecek denmesi ve sipariş verdikten sonra sabah kalktığımda kargoya verilmiş olduğunu görmem de benim için bir artı oldu. Hepsiburada linki de bu.
Screenshot_2020-05-30 Siparişlerim - Hepsiburada(2) - Kopya.png
Konuma cevap verip yardımcı olmaya çalışan herkese de çok teşekkür ederim. :)

Kulaklığı 29 Mayıs tarihinde saat 18:55'te Hepsiburada'dan ve satıcı olarak da Hepsiburada'nın kendinden sipariş verdim. 24 saatte kargoya verilecek denmesi ve sipariş verdikten sonra sabah kalktığımda kargoya verilmiş olduğunu görmem de benim için bir artı oldu. Hepsiburada linki de bu.
Hayırlı olsun, güle güle kullanın. 🙂

Fiyat aralığı belirtilmemiş hala max verilebilecek miktar ne kadar?
370 TL idi. Artık satın almış olsam da cevapsız kalmasın istedim. :)

Sistem donanımları hakkında sorulan soruda, kullandığım kulaklık bilgisini de vermiştim şimdilik memnunum.
Bu mesajınızın o konudaki mesajınızdan çok daha fazla görüntüleme aldığını düşünüyorum. Bu konu, açtığım zaman daha ilk günden 600 görüntülemeye ulaşmıştı çünkü. Yani model bilgisini bilmeyenler için bu mesajınızda da kulaklığınızın modelin JBL E43BT olduğunu belirtmeniz daha iyi olabilirdi diye düşünüyorum. :)

Kulaklık: JBL E43BT
.
.
.
.
.
.
.

._________________________________________

Corsair HS35 az önce elime ulaşmış bulunmaktadır. Son durum hakkında bilgi sahibi olmak isteyenler için bunu yazıyorum. Şu ana kadar Aras kargo'nun kargomu kapıma getirmeyip de beni apartman giriş kapısına kadar inmem konusunda diretip beni yorması dışında herhangi bir olumsuzluk yaşamadım. :)

Son düzenleme:
370 TL idi. Artık satın almış olsam da cevapsız kalmasın istedim. :)

Bu mesajınızın o konudaki mesajınızdan çok daha fazla görüntüleme aldığını düşünüyorum. Bu konu, açtığım zaman daha ilk günden 600 görüntülemeye ulaşmıştı çünkü. Yani model bilgisini bilmeyenler için bu mesajınızda da kulaklığınızın modelin JBL E43BT olduğunu belirtmeniz daha iyi olabilirdi diye düşünüyorum. :)

.
.
.
.
.
.
.

._________________________________________

Corsair HS35 az önce elime ulaşmış bulunmaktadır. Son durum hakkında bilgi sahibi olmak isteyenler için bunu yazıyorum. Şu ana kadar Aras kargo'nun kargomu kapıma getirmeyip de beni apartman giriş kapısına kadar inmem konusunda diretip beni yorması dışında herhangi bir olumsuzluk yaşamadım. :)
Bende daha yeni HS35 aldım sadece tiz kulaklığı bas yok desem doğrudur sen memnun musun?

Rampage ve bunun gibi markalara güvenmiyorum.
Mikrofona gelecek olursak Corsair HS35'in mikrofunu da Discord sertifikalıymış. :)
_________
Konuma cevap verip yardımcı olmaya çalışan herkese de çok teşekkür ederim. :)
Kulaklık ile aran nasıl? Pek tavsiye edilmiyor gibi.

Kulaklığı 1.5 senedir kullanıyorum. Kafa bandının olduğu yerden bildiğiniz kulaklık kırıldı. Asla tavsiye etmiyorum.
Not : Çok temiz kullandığımı belirtmeliyim 1 kere bile düşme vesaire olmadı. Ev dışı kullanmadım zaten. Plastiği çok kalitesiz.

Kulaklığım orta tarafından 2. kez kırıldı ve sağ olsun firma yine sıfır ürün gönderdi.
Darbe alma veya benzeri her hangi bir durum yaşanmadı. Kısaca tavsiye etmiyorum bu durumlar sonucunda.

Yeni konular

Geri
Yukarı