Corsair HS35 oyun için kullanılır mı?

Bütçe
330

Arda goktas

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle merhaba. Kulaklık almayı düşünüyorum. %80 oyun oynayacağım. İlk başta James Donkey 712 alacaktım ses kartı vs. var ve çok şık ama 2-3 gün önce Mediamarkt'a gittim ve orada Corsair HS35'i gördüm. Denemek için açıkta bırakılmıştı. İnternette falan da görmüştüm ama 7.1 değil stereo diye almamıştım ama canlı canlı görünce çok hoşuma gitti. Malzeme kalitesi çok iyiydi. Özelikle de pedleri beni benden aldı ama dediğim gibi 7.1 yok bir de 3D özeliği diye bir şey varmış sesin nereden geldiğini anlamana yardım eden. Bu kulaklıkta var mı? Varsa yazar mısınız? Ve de Windows'un sanal 7.1'i iyi midir, kulaklığın kendi 7.1'i ile aynı etkiyi verir mı?

O fiyata daha iyi kulaklıklar var
Mesela hangi kulaklıklar? Yorum yazmak için yorum yazmayalım arkadaşım. Daha iyi fiyat performans kulaklıklar biliyorsan yaz hepimiz faydalanalım. Şu an Drop Plus'ın fiyatını bulamadım ancak Aliexpress üzerinden E900 Pro alabilir, ikisi aynı ürün. Bu da ürünün alınma rehberi.

Mesela hangi kulaklıklar? Yorum yazmak için yorum yazmayalım arkadaşım. Daha iyi fiyat performans kulaklıklar biliyorsan yaz hepimiz faydalanalım. Şu an Drop Plus'ın fiyatını bulamadım ancak Aliexpress üzerinden E900 Pro alabilir, ikisi aynı ürün. Bu da ürünün alınma rehberi.

Dediğiniz kulaklık güzel olabilir ona lafım yok. Ben kendi fikrimide söylemek istedim, açıkcası o fiyata onu almam.

Geri
Yukarı