Corsair HS35 plastiğinin kırılması ile teknik servis ilgilenir mi?

Şu an onları arıyorum bilgi almak için.
Edit: İtopya'nın bana irsaliye veya kargo kodu vermesi gerekiyormuş telefonla o bilgileri arayıp Penta'yı tekrar arayacağım.
Edit 2: 19 uncu sıradayım itopya'da yarın sabah ilk işim direkt olarak itopya'yı aramak o yüzden yarın yanıt veririm buraya.

Son düzenleme:
Penta ile WhatsApp'tan iletişime geçtim bana bir mail adresi verdiler, buraya mail atın size stok durumu vs. bilgileri verirler dediler. Mail atalı iki gün oldu hâlâ dönüş yapmadılar. Sorumsuz çalıştıkları bariz belli.

2 gün oldu kulaklığımı alalı kapalı 0 kutu gönderdiler cayır cayır kullanıyorum şu an. Bence onlardan kargo kodu iste ve bir an önce gönder. Kutunun içine hataları, adresi ve telefon numaranı yazmayı unutma.

2 Gün oldu kulaklığımı alalı kapalı 0 kutu gönderdiler cayır cayır kullanıyorum şu an. Bence onlardan kargo kodu iste ve bir an önce gönder. Kutunun içine hataları, adresi ve telefon numaranı yazmayı unutma.

Teşekkürler dönüşün için, penta ile uğraşmaya devam ediyorum umarım mailime yakın bir zamanda dönüş yaparlar.

Boğaziçi bilgisayar garantisi altındaydı ürünüm, servise gönderdim fakat kullanıcı hatası diyerek geri gönderdiler. Burada bazı arkadaşlar RMA oluşturarak yurtdışından servisinden değişim istemişler ve değişim yapmışlar onlara. Bende şimdi oraya mail attım geri dönüşleri yazarım.
Aynı olay 4 saat önce banada oldu. Benim de kulaklıkta süngerin sol tarafı kırıldı. Dönüş yaptılar mı?
Request attıktan ne kadar zaman sonra dönüş yaptılar size?

Ürünümü kargoladım, iki gün önce ellerine ulaşmış. Şu anlık bekliyorum, azami tamir süresi 20 gün olarak belirlenmiş. Ayrıca son iki haftadır sol kulaklıkta ses problemleri yaşıyordum. Kullanıcı hatası vs. saçma bir şekilde geri gönderirlerse hiç uğraşmadan buraya kulak içi kulaklık önerisi açacağım. Umarım dediğim senaryo gerçekleşmez.

Yeni konular

Geri
Yukarı