Corsair HS35 plastiğinin kırılması ile teknik servis ilgilenir mi?

Ürünü Penta'ya gönderdim 13 gün kadar oldu şu an hala serviste. Dönüş olursa buraya bildireceğim.
Penta'dan mesaj aldım bugün. Kulaklığımın iade alınmasına karar verilmiş. Aldığınız firmaya gönderin diyorlar. İthalatçı firma onlar oldukları için kendileri bana ürünü temin etmeleri gerekmiyor mu? Bu durumda yapabileceğim farklı bir şey var mıdır?
Satıcı firma ile ürünün fiyatı kadar tahsil edilmesi için iletişime geçtim. Satın aldığımız web sitesi üzerinden iade işlemini başlattıklarını söylediler. Şu anlık bekliyorum gelişmeleri aktaracağım.

Son düzenleme:
Bende halen uğraşıyorum Corsair bana şöyle bir mesaj attı tam anlamadım ön ödemeli bir etiket felan diyorlarda ben mi ödeyeceğim?

Dosya Ekleri

• mesaj.png
    mesaj.png
    16,4 KB · Görüntüleme: 105
Anladığım kadarıyla onlar ödeyecek. Hatta ben durumumu belirtip ödeme ücretlerinin çok olduğunu söylediğim de, bana ücretsiz DHL kargo oluşturup yollamıilarfı fakat onlar yollayana kadar ben PTT'den göndersmiş bulundum olan benim 141 lirama oldu. Ek dosya falan göndermiş olmaları lazım PDF şeklinde ona bak, kargonun çok pahalı olduğunu belirtirsen sanada DHL veya başka kargo şirketlerinin kodunu yollarlar diye düşünüyorum bu sayede ücretsiz gönderirsin. Sakın kendin yollama 140 liraya yolladım ben :( 320 liraya almıştım zaten bir de adreste hata bulup geri gönderirlerse çok fazla zararda olacağım.

merhaba, aynı kırılma durumu bende de oldu aynı şekilde kulaklığın üst pedinin tam solundan sağından da çatlama vardı biraz bi süredir bantlı kullanıyordum sonra forumlara bakayım dedim baktım corsair yurtdışına yazınca geridönüş oluyor deniyim dedim bi kaç gün mesajlaştık sonra ürünü istediler kargo pahalı olduğu için ön ödemeli dhl kargo etiketi vs yolladılar belgelerle birlikte kargoya verdim şu an garantim onaylandı yarın yeni kulaklığı kargolayacaklar bakalım hayırlısı.(aynı sorunu yaşayan desteğe yazmak için yardım isteyen birisi olursa yardımcı olabilirim)

Güncelleme: Kulaklığa ödediğim kadar kredi kartıma iade edildi. Sorun benim için böyle kapanmış oldu. Umarım sizlerin de sorunları yakın zamanda çözülür.

Herkese iyi günler...

Olabilecek en iyi şekilde sonuçlanmış. Yeni ürün gönderme durumları oluyordu bazen forumda bazı konularda karşılaşmıştım ancak parayı iade etmeleri daha iyi. Yeni bir kulaklık almak için imkan doğmuş oluyor. Benim HS35'im de kırılır diye korkudan çok nazik davranmaya çalışıyorum ancak senin yazdığına göre zorlamamana rağmen kırılmış. Eğer benimki de kırılırsa seninle aynı adımları uygulamak isterim.

Olabilecek en iyi şekilde sonuçlanmış. Yeni ürün gönderme durumları oluyordu bazen forumda bazı konularda karşılaşmıştım ancak parayı iade etmeleri daha iyi. Yeni bir kulaklık almak için imkan doğmuş oluyor. Benim HS35'im de kırılır diye korkudan çok nazik davranmaya çalışıyorum ancak senin yazdığına göre zorlamamana rağmen kırılmış. Eğer benimki de kırılırsa seninle aynı adımları uygulamak isterim.

Umarım aynı sorunu siz yaşamazsınız. 1,5 aydır servis işleri ile uğraşıyordum, sonunda sonuçlandı. Kısmet olursa bu hafta içerisinde yeni bir kulaklık almayı düşünüyorum bakalım. Ayrıca değerli yorumunuz içinde teşekkür ederim.

İyiki dedim benim HS35 kırılmadı diye 10 dakika önce benimki de çıt dedi kırıldı gözünüz mü kaldı anlamadım yahu? Neyse ne yapmam lazım arkadaşlar sıkıntı çıkarır mı Corsair.

Geri
Yukarı