Corsair HS40 Raptor 7.1 Gaming Headset İncelemesi

Peki teşekkür ederim. Siberia 200 ile Vulcan Pro arasında kaldım bu kez ama galiba en iyisi Vulcan Pro almak.
Kaç ay önceki konuyu tekrar gündeme getireceğine, ard arda sorular soracağına ayrı bir konu açman gerekirdi.

Bu bir inceleme konusu, detaylı bilgi almak için elbette soru soracak arkadaş. Konu kaç aylık olursa olsun.

@AstronomBaa Ne kötü ne de çok iyi bir mikrofon kalitesi var. Orta seviyede denebilir. Kulaklığı kullanmayalı da epey bir zaman oldu bu arada.

@AstronomBaa Ne kötü ne de çok iyi bir mikrofon kalitesi var. Orta seviyede denebilir. Kulaklığı kullanmayalı da epey bir zaman oldu bu arada.

Su an hangi kulakligi kullaniyorsunuz? Ayrica Siberia 200 daha iyi demissiniz. Bu kulaklikta 7.1 var fakat onda yok. Cok fark olur mu? Tam 250tl civari bir kulaklik ariyorum sizin oneriniz ne olurdu? Siberia 200, Raptor HS40 veya G231 Prodigy dusunuyorum. En fazla oynadigim oyunlar CS:GO ve Battlefield 4. Hangisi beni tatmin eder?

7.1 desteği sanal. Senin için 7.1 önemliyse HS40 al. Yok değilse Siberia 200 almalısın.

HS40, Siberia 200 modelinden çok net bir şekilde daha iyi bir kulaklıktır.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…