Corsair HS50 bağlantı yeri kırıldı

Garantör firma Boğaziçi Bilgisayar, önce onlarla iletişime geçin. Eğer onlar garanti bitmiş bir şey yapamayız minvalinde bir şeyler söylerse üste arkadaşın attığı linkten ulaşın.

Kulaklık kaldı öyle yeni kulaklık aldım 1 yıl oldu. Çözüm bulamadım japon yapıştırıcı + kül ile belli bir süre yapışmıştı ama çok kıvrım yeri olduğu için bir süre sonra yine koptu şu an kullanamıyorum. Yeni aldığım kulaklık da Razer Blackshark v2 X

Kulaklık kaldı öyle yeni kulaklık aldım 1 yıl oldu. Çözüm bulamadım Japon yapıştırıcı + kül ile belli bir süre yapışmıştı ama çok kıvrım yeri olduğu için bir süre sonra yine koptu şu an kullanamıyorum. Yeni aldığım kulaklık da Razer BlackShark V2 X

Garantiye gönderdiniz mi?

Bende yaklaşık 1 yıl önce aldım ve aynı sorunla karşı karşıyayım, nereyle iletişime geçtin acaba?
Corsair support ile iletişime geçtim yardımcı olamayacaklarını söylediler. Senin daha 1 yıl garantin varsa sen de hemen iletişime geç yardımcı olurlar. Kulaklığı nereden aldıysan orasıyla geçsen daha iyi benimkinin garantisi bittiği için rica etmiştim Corsair'e.

Yeni konular

Geri
Yukarı