Corsair HS50 Pro alınır mı?

Forumda aradığım cevabı bulamadım. HS50 Pro alınır mı? Alınırsa neden alınır, alınmazsa neden alınır açıklar mısınız?
Şuanki parasını hak etmiyor. Pro olmayan modelinin ses kalitesi daha iyiydi, Pro modelinde basslara çok fazla yüklenmiş.

Cloud Stinger veya bütçeni yükseltebiliyorsan Cloud Silver.

Şuanki parasını hak etmiyor. Pro olmayan modelinin ses kalitesi daha iyiydi, Pro modelinde basslara çok fazla yüklenmiş.

Bir de şuanda corsair Voit elite surround carbon indirime girdi 700 tl bandında sizce uygun mudur? Ekstradan hs50 pro 479 tlye inmiş fiyatı

Şu anki parasını hak etmiyor. Pro olmayan modelinin ses kalitesi daha iyiydi, Pro modelinde basslara çok fazla yüklenmiş.

Artık kulaklık bakmaktan bıktım ve Silver'i alacağım ufak destek aldım. Bu kulaklıkla hikayeli oyunlarda ortamın içinde hissedebilir miyim kendi mi? Bu son sorum bu olay benim için önemli çünkü hikayeli oyunlarda o hazzı almalıyım asıl kulaklık alma amacım bu

Artık kulaklık bakmaktan bıktım ve Silver'i alacağım ufak destek aldım. Bu kulaklıkla hikayeli oyunlarda ortamın içinde hissedebilir miyim kendi mi? Bu son sorum bu olay benim için önemli çünkü hikayeli oyunlarda o hazzı almalıyım asıl kulaklık alma amacım bu
Mikrofon gerekli mi ve FPS/rekabetçi oyunlar oynuyor musun hiç?

Yeni konular

Geri
Yukarı