Corsair HS70 Dip Ses Problemi

Merhaba, bu sorun hala devam ediyor mu? Bilgisi olan biri yardımcı olabilirse sevinirim.

5 Aydır kullanıyorum müzik falan açık değilken boşta çok hafif dip ses var ama hiç rahatsız etmiyor kulaklığı boş dururken kafaya geçirmezsen zaten hiç sorun teşkil etmiyor bassı olsun oyunlarda ses kasma olsun muazzam.

5 Aydır kullanıyorum müzik falan açık değilken boşta çok hafif dip ses var ama hiç rahatsız etmiyor kulaklığı boş dururken kafaya geçirmezsen zaten hiç sorun teşkil etmiyor bassı olsun oyunlarda ses kasma olsun muazzam.
ben bugün almış ve kullanmış biri olarak nedense ben beğenmedim sesini sesleri boğuk geliyor hele csgo oynarken bu boğuklaşma olayı aşırı bi derecede artıyor sebebi nedir acaba

Ben de hs70 kullanıcısıyım dün elime geldi. Dipses haricinde bir haşırtı var. Herhangi bir ses geldiğinde ortaya çıkıyor. Boştayken falan yok ama bir müzik açıyorum arkada çok rahatsız edici bir hışırtı var. Denedim, uygulamayı silince gidiyor fakat bu sefer şarj takibini nereden yapacağım lütfen yardımcı olun yoksa kanser olup gideceğim genç yaşta

Ben de HS70 kullanıcısıyım dün elime geldi. Dipses haricinde bir haşırtı var. Herhangi bir ses geldiğinde ortaya çıkıyor. Boştayken falan yok ama bir müzik açıyorum arkada çok rahatsız edici bir hışırtı var. Denedim, uygulamayı silince gidiyor fakat bu sefer şarj takibini nereden yapacağım yoksa kanser olup gideceğim genç yaşta.

İşte bu yüzden SteelSeries 5 aldım 2019 Edition. Çok memnunum.

Yeni konular

Geri
Yukarı