Satıldı Corsair HS80 RGB kablolu kulaklık 1.000 TL

• Konuyu başlatan Rouly
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 34
  • Görüntüleme 957
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Fiyat hakkında yorum yapılabilir
  1. Evet

Rouly

Decipat
Makaleler
2
Daha fazla  
Dün (08.03.2024) Corsair HS80 USB Dolby Audio RGB 7.1 Surround beyaz kablolu Gaming kulaklık sipariş ettim ve bugün (09.03.2024) kulaklık elime ulaştı. Kontrol ettim ve kafama küçük geldiği için satmaya karar verdim. Pazarlık ile uğraşmayı sevmediğim için 3800 TL'den 2300'e düşen kulaklığı 1000 TL'ye satıyorum. Ürün sorunsuz zaten geleli bir iki saat civarında oldu test ettim bir sorunu yok ama kafama küçük geldi. Almak isteyenler yazabilir, 2. elinde bu kadar temizini bu fiyata bulmak zor olur. 🙂

IMG_20240309_194559.jpg

IMG_20240309_194611.jpg

IMG_20240309_200920.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Dün (08.03.2024) Corsair HS80 USB Dolby Audio RGB 7.1 Surround beyaz kablolu Gaming kulaklık sipariş ettim ve bugün (09.03.2024) kulaklık elime ulaştı. Kontrol ettim ve kafama küçük geldiği için satmaya karar verdim. Pazarlık ile uğraşmayı sevmediğim için 3800 TL'den 2300'e düşen kulaklığı 1000 TL'ye satıyorum. Ürün sorunsuz zaten geleli bir iki saat civarında oldu test ettim bir sorunu yok ama kafama küçük geldi. Almak isteyenler yazabilir, 2. elinde bu kadar temizini bu fiyata bulmak zor olur. 🙂

Eki Görüntüle 2136925

Eki Görüntüle 2136926

Eki Görüntüle 2136937
Hangi ildesiniz hocam?

Dolandırılma olduğu için hayır. Technopat'ta satış yetkisi kazanacak kadar kullandım. Mümkün ise elden vermek daha aklıma yatkın.

İstanbul Maltepe.
Hocam bir sorum var neden iade etmediniz? Ben Hatay'dayim elden almak imkansıza yakın.

Hocam bir sorum var neden iade etmediniz? Ben Hatay'dayim elden almak imkansıza yakın.
Bu gün pazar İtopya'ya ulaşamadım. Kulaklık iadesine baktığımda hijyen ürünü olduğu için iade yapılmadığını okudum her yerde. Eğer iade ediliyor ise iade etmek isterim.

Sancaktepe'de ikamet ediyorum çok da uzak sayılmazsınız müsait olursanız almak isterim.
İletişim adresi verebilir misin?

Bu gün pazar İtopya'ya ulaşamadım. Kulaklık iadesine baktığımda hijyen ürünü olduğu için iade yapılmadığını okudum her yerde. Eğer iade ediliyor ise iade etmek isterim.

İletişim adresi verebilir misin?
O kural kulak içi kulaklıklar için diye biliyorum. Neyse sahibinden param güvende ile satmak isterseniz veya dolaptan alabilirim. Technopatta da aktifim kimseyi dolandırmam, önceden satış yapmıştım sosyalde.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı