Satıldı Corsair HS80 RGB kablolu kulaklık 1.000 TL

• Konuyu başlatan Rouly
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 34
  • Görüntüleme 966
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Fiyat hakkında yorum yapılabilir
  1. Evet
Elden alıcılara öncelik veriyorum hocam. Kargo ile uğraşmak istemiyorum ve kargo firmalarına güvenmiyorum ama mecbur kalırsam kargolama yapacağım. Şu an Snowsatt ile konuştuk, yarın bir kişi elden görmek istiyor o olmazsa kargo ile birine satacağım.
Satilirsa etiketleyip haber verebilirseniz guzel olur.

Hocam 2.300 TL'lik ürünü neden 1.000'e satıyorsunuz ki? Ortalama 1.300 TL fark var. Fiyat süper bu arada.
Dün 2300'e aldım baktım bu gün hoşuma gitmedi fiyatı düşürdüm. İstemeden biraz fazla indirim yapmışım ama bu saatten sonra fiyatı yükseltirsem sizlere ayıp olur.

Hocam benim forumda referansımda mevcut, sahibinden de satışlarım/alışlarım da var.

Hocam benim forumda referansımda mevcut, sahibinden de satışlarım/alışlarım da var.
Hocam hak yenmesin diye sırayla gidiyorum. İlk elden almak isteyenler görecek. Alan olmaz ise kargo isteyenlere soracağım.

Hocam 2.300 TL'lik ürünü neden 1.000'e satıyorsunuz ki? Ortalama 1.300 TL fark var. Fiyat süper bu arada.
Kulaklik hijyen kategorisinde oldugu icin insanlar tercih etmiyor. Elime en az 10 farkli kulaklik gecti, en erken sattigim 1 ayda gitti.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı