Corsair HS60 Pro dip ses yapıyor

Hocam hortlatıyorum kusura bakmayın fakat aynı sorunu ben de yaşadım şu anda değişim talebi yollayacağım türkçe mi yollayayım ingilizce mi?

Hocam bir de değişminiz kabul oldu mu?Ben de yolladım da ve kaçıncı değişimde düzgün geldi hocam?
Hocam ben değiştirmedim daha o şekilde kullanıyorum uğraşmak istemedim. Media marktı tüketici hakem heyetine şikayet ettim iade almadığı için o sonuçlanırsa yeni alacağım

Hocam ben değiştirmedim daha o şekilde kullanıyorum uğraşmak istemedim. Media marktı tüketici hakem heyetine şikayet ettim iade almadığı için o sonuçlanırsa yeni alacağım
Hocam Corsair'den değişim isteyin adamlar direk kabul ediyor zaten.Bana iki tane çözüm sundular denedim olmadı aldığınız yerden değişim isteyin veya söyleyin direk bizle değişin dedi adam.Onlarla değişmek istediğimi dedim cevap bekliyorum şimdi.

Hocam Corsair'den değişim isteyin adamlar direk kabul ediyor zaten.Bana iki tane çözüm sundular denedim olmadı aldığınız yerden değişim isteyin veya söyleyin direk bizle değişin dedi adam.Onlarla değişmek istediğimi dedim cevap bekliyorum şimdi.
Hocam benim girdiğim iletişimler sonuçlandı. Daha önceki ticketlarda sorunu çözmek adına Windows üzerinden yapmam gereken düzeltmeleri söylemiştiler bunlar çözüm olmamıştı. Sonra tekrar ticket talebi oluşturup değişim istediğimi söyledim. Önceki mesajlarda jak girişi ile denediğimde bir problem olmadığını gördükleri için sadece yeni ses kartı göndereceklerini belirttiler. Sebebinin de eski ses kartlarının Windows sürücüleri ile çakıştığını yenisini ürettiklerini söylediler. Şimdi de son mailde kargo bilgisi paylaşmışlar. Şuan yolda geliyor gelince tekrar duruma göre konu altından sizleri bilgilendireceğim.

Hocam benim girdiğim iletişimler sonuçlandı. Daha önceki ticketlarda sorunu çözmek adına Windows üzerinden yapmam gereken düzeltmeleri söylemiştiler bunlar çözüm olmamıştı. Sonra tekrar ticket talebi oluşturup değişim istediğimi söyledim. Önceki mesajlarda jak girişi ile denediğimde bir problem olmadığını gördükleri için sadece yeni ses kartı göndereceklerini belirttiler. Sebebinin de eski ses kartlarının Windows sürücüleri ile çakıştığını yenisini ürettiklerini söylediler. Şimdi de son mailde kargo bilgisi paylaşmışlar. Şuan yolda geliyor gelince tekrar duruma göre konu altından sizleri bilgilendireceğim.
Bana direk kulaklık değişimi yaptılar hocam bana da mesaj geldi aynı şekilde hayırlı olsun umarım sorunsuz çıkar.

Sayfada aşağı inip Warranity RMA deyip isteğinizi ürün kodunuzla beraber yazıyorsunuz. 24 saat içinde size bir Gmail gelecek. Ben de şu an 4-5 yıllık Void Proma bir bakım/refund/değişim almaya çalışıyorum. Benim hatam olmayan bir sebepten dolayı cızırtı veriyor sürekli. Ancak kulak padleri yırtıldı ve kablo bozuk. Tabii ki bunu bildirmek zorunda değiliz :) Bakalım değişim alabilecek miyim? İzin verildiğinde Türkiye hiçbir şekilde karşı çıkamıyor ve eğer ürün bulunmuyorsa "muadili" ile değişim yapıyorlar. Pro'dan Elite'e yükseltebilirim de yeni kulaklık almam gerekmez umarım :D

Reis tekrar ayrıntılı veya videolu anlatabilir misim ya acayip bir cızırtı geliyor değişim vermediler belli adımların olduğu bir mail attılar o da işe yaramadı. Paramla rezil oldum 100 TL'lik bir kulaklıkla daha rahat ediyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı