Corsair HS80 Wireless vs Corsair Void Elite Wireless

Bütçe
2500
G435 bakabilirsiniz, giriş seviyesi bir Wireless kulaklık çok bir şey beklememek lazım, güzel kablosuz kulaklıklar için bütçeyi yükseltmek lazım.

Anladım

iCUE uygulamasını kullanıyorsan evet dip ses sorunu yaşayacaksın. Fakat programı kurmadan kullanırsan hiçbir sorun yaşamazsın. Bu bahsettiğim Void Elite RGB Wireless için geçerlidir.

Her kulaklığında yok o dip ses sorunu, mesela ben aldım Void Elite RGB Wireless'i bende çıkmadı şansıma uygulamasında'da sorun yok. Şans işi.

G435 bakabilirsiniz, giriş seviyesi bir Wireless kulaklık çok bir şey beklememek lazım, güzel kablosuz kulaklıklar için bütçeyi yükseltmek lazım.

Hocam hs80, g pro x ve g733'ü baz alırsak hangisini önerirsiniz ?

Hocam hs80, g pro x ve g733'ü baz alırsak hangisini önerirsiniz ?
Şahsi tercihim sırasıyla G Pro X, HS80, G733 olur lakin sizin önceliğinize göre değişir, rahatlık konusunda G Pro X sert bir kulaklık alışana kadar sizi sıkabilir, G733 tam aksine rahat bir kulaklık, HS80 ikisinin ortası diyebilirim, çok uzun süre olmasa bile 3 kulaklığı da test ettim.

Mikrofon ve ses kalitesi olarak G Pro X öneririm.

Şahsi tercihim sırasıyla G Pro X, HS80, G733 olur lakin sizin önceliğinize göre değişir, rahatlık konusunda G Pro X sert bir kulaklık alışana kadar sizi sıkabilir, G733 tam aksine rahat bir kulaklık, HS80 ikisinin ortası diyebilirim, çok uzun süre olmasa da 3 kulaklığı da test ettim.

Mikrofon ve ses kalitesi olarak G Pro X öneririm.
Rahatlık çok da önemli değil çünkü günde maksimum 3-4 saat kullanabileceğim. G Pro X'e yoğunlaşmayalım o zaman. Tekrardan sağolun.

HS80 hiç ama hiç rahat değil haberiniz olsun. Çok kafe gezdim saati 13 lira olan kafeler var burada VIP oda olarak geçiyor orada denedim.

Her kulaklığında yok o dip ses sorunu, mesela ben aldım Void Elite RGB Wireless'i bende çıkmadı şansıma uygulamasında'da sorun yok. Şans işi.

Belki de şans işi, haklı olabilirsiniz. Dip ses sorunu yaşadım sonrasında yabancı kaynaklardan edindiğim bilgiye göre iCUE programını kaldırıp denediğimde bu sorunla karşılaşmadım. Sonrasında iade ettim. HyperX Cloud II kullanıyorum çok memnunum.

Yeni konular

Geri
Yukarı