Corsair Hydro H100X alınır mı?

Ben i7-10700K 4.8 GHZ hızında CM 240mm V2 kullanıyorum. Şimdilik yeterli geliyor. Siz ilerde 11700K dahil alsanız 360mm size yeterli gelecektir ki kasa modeliniz TD 500, iyi bir hava sirkülasyonu var.

Peki aşağıdaki ürünler yerine Arctic'ya da silverstonun 360mm liklerini mi tercih etmeliyim?

ttps://www.itopya.com/cooler-master-masterliquid-ml360-illusion-rgb-360mm-islemci-sivi-sogutucu/

Kusura bakmayın çok soru sordum:)

Peki aşağıdaki ürünler yerine Arctic'ya da silverstonun 360mm liklerini mi tercih etmeliyim?

ttps://www.itopya.com/cooler-master-masterliquid-ml360-illusion-rgb-360mm-islemci-sivi-sogutucu/

Kusura bakmayın çok soru sordum:)
Hocam ben olsam yine de arctic alırdım. Şöyle ki CM'nin 360mm modelinde ses problemi vardı yanlışım yok ise.

T
Hem Arctic hem de SilverStone soğutucular, belirttiğiniz soket için uygun.
Teşekkür ederim. Cooler Master Master Liquid Pro 240 var şuan elimde. 1 senedir aşırı ses yapıyor A' dan Z'ye bakım yapacağım. Eğer düzelmezse mecburen bir tane alacağım. Ayrıca işlemci soketinin üzerine takılan aparatın anakarta bağlantı yapılan yerinde sıkıntı var bir kaç kez temazsızlık yaptı ve işlemci ısınıp bilgisayar kapandı. Cooler Master denen markayı bedavaya verseler yarı fiyatına satıp gidip Artics, Corsair alırım.

Yeni konular

Geri
Yukarı