Corsair iCUE SP120 Üçlü Fan 721TL

Bu fiyat bandında benim önerebileceğim en iyi fanlar SickleFlow serisidir. Tam yükte 27dB ses seviyesinde 1800RPM - 62.5 CFM hava akışı sağlıyor. Rulman kalitesi de epey iyidir. Kontrolcüsüyle geliyor. Yakınlarıma topladığım pek çok sistemde üçlü seti kullandım, gayet iyiler. SP120 yerine öneririm.

Bu fiyat bandında benim önerebileceğim en iyi fanlar Sickleflow serisidir. Tam yükte 27dB ses seviyesinde 1800RPM - 62.5 CFM hava akışı sağlıyor. Rulman kalitesi de epey iyidir. Kontrolcüsüyle geliyor. Yakınlarıma topladığım pek çok sistemde üçlü seti kullandım, gayet iyiler. SP120 yerine öneririm.

Uzaktan kumandayla sadece RGB'ler mi yönetilebiliyor yoksa fan hızları yönetilebiliyor mu? Eğer fan hızları yönetilebiliyorsa çok iyi. Bir de minimum dönebildiği kaç devir?

Bu fiyat bandında benim önerebileceğim en iyi fanlar SickleFlow serisidir. Tam yükte 27dB ses seviyesinde 1800RPM - 62.5 CFM hava akışı sağlıyor. Rulman kalitesi de epey iyidir. Kontrolcüsüyle geliyor. Yakınlarıma topladığım pek çok sistemde üçlü seti kullandım, gayet iyiler. SP120 yerine öneririm.

Bunların kurulumu zor mudur acaba?

Uzaktan kumandayla sadece RGB'ler mi yönetilebiliyor yoksa fan hızları yönetilebiliyor mu? Eğer fan hızları yönetilebiliyorsa çok iyi. Bir de minimum dönebildiği kaç devir?

Uzaktan kumanda sadece RGB'ler için. Fan hızları anakartın yazılımı veya BIOS aracılığıyla yönetiliyor. Minimum devir 650RPM, bu devirde 8 dB ses çıkarıyor.

Normal bir fan kurulumundan pek farkı yok hocam.

Bir elinle tornavidayı tutup çeviriyorsun diğer elinle fanı havada tutuyorsun. 4 tane vida sıkıyor bir de çoklayıcıya bağlıyorsun bitiyor. 6 fan montajı 30 dk bile sürmez.

Hocam anakartım B450M S2H ve sanırım ARGB portu yok. Nasıl olacak o?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı