Corsair K55 vs Logitech G213 Prodigy

Zpr

Hectopat
Daha fazla  
Klavyem eskidi, ben de almışken iyi bir RGB klavye almak istiyorum ama 2 ürün arasında kaldım.
Bütçem: 250 TL

Bu ikisi arasında kaldım, sizce hangisi daha iyi;
Veya daha iyi önerileriniz varsa yeni önerilere açığım.

Teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
İkisi arasından her anlamda G213. K55'in RGB'si çok kötü. Ancak G213'ün hissiyatını ben beğenmemiştim. Alternatif olarak her ikisinden de daha iyi hissiyata sahip olan Masterkeys Lite L düşünülebilir.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

G213 öneririm, tasarımı özellikle benim çok hoşuma gidiyor. RGB'si de kaliteli. Tuş hissiyatı da kaliteyi hissettiriyor bana kalırsa, bilek desteği de oldukça rahat.

Alternatif olarak Masterkeys Lite L Combo setimizi önerebiliriz. Daha uygun fiyata klavye mouse seti. Kullanan çoğu kullanıcımız memnun. Dolara rağmen fiyatı artmadı ama çok uzun sürmeyecek maalesef.

Dostum öncelikle masterkeys lite olabilir ama onun eksiği bilek desteği eğer bilek destekli olsun dersen kesinlikle g213 rgb aşırı sağlam ve cidden tuşları güzel bir hissiyat sağlıyor.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı