Corsair K68 Cherry MX Red indirimde

burhan.akts

Hectopat
Merhabalar başlıkta belirttiğim klavye şu an İtopya'da indirimde ve 680 lira. Sizce bu fiyata değer mi? Ya da bu fiyata onu değil bunu al diyebileceğiniz başka klavye var mıdır?

Son düzenleyen: Moderatör:
RGB aydınlatma istemiyorsanız direkt olarak alabilirsiniz. Kaliteli, güzel bir üründür. Aydınlatmaya önem veriyorsanız XPG Summoner'a bakın o da kaliteli bir üründür.

Yok yok RGB ile işim yok sadece o fiyat aralığında daha iyisi ya da bu ürünü daha ucuza alabilir miyim onu merak ediyorum?

700 lira vereceğim ve rgb olmayacak... ben kendim şahsen asus flare red indirimi bekliyorum. Kararsızlıgımdan almamıstım ama tekrar indirime girince 950, 900'e düşürse düşünmeden alıcam çünkü ses tekerleği olmayan, rgb'si olmayan, usb giriş, jack girişi yok ve sadece 250 lira farkla bunlar olabilecek.

700 lira vereceğim ve rgb olmayacak... ben kendim şahsen asus flare red indirimi bekliyorum. Kararsızlıgımdan almamıstım ama tekrar indirime girince 950, 900'e düşürse düşünmeden alıcam çünkü ses tekerleği olmayan, rgb'si olmayan, usb giriş, jack girişi yok ve sadece 250 lira farkla bunlar olabilecek.
Zamanında QP de 899Tl'ye satılıyordu almadım, şimdi kafama vuruyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı