Corsair K68 mor rengi soluk gözüküyor

SalvioHexia1

Centipat
Anlamadığım bir şekilde Corsair K68 klavyemin mor rengi hem soluk hem de çok iyi gözükmüyor renk tonuda tam mor değil, diğer izlediğim incelemelerde ve videolarda mor rengi daha kaliteliyken bendekinin görüntüsü kötü.
Bunun sebebi ne olabilir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Düşük bir ihtimalle softwaredan kaynaklanıyor olabilir sil tekrardan yükle veya güncelle. Birde kamerada renkler farklı gözükür bunuda göz önünde bulundur.

Düşük bir ihtimalle softwaredan kaynaklanıyor olabilir sil tekrardan yükle veya güncelle. Birde kamerada renkler farklı gözükür bunuda göz önünde bulundur.
Softwareyi (ique) silip en son verisoynunu tekrar yükledim fakat değişen birşey olmadı, bu solukluk öyle bir solukluk değil direkt ten rengi tonlarında gözüküyor
söylemeyi unutdum cevap yazdığın için teşekkürler, eğerki bir çözüm bulabilkirsen beni bilgilendirirsen sevinirim eğerki yazılımdan kaynaklanmıyorsa geri değişim isteyeceim büyük ihtimalle

Ürünün garantisi varsa göndermeni öneririm onun dışında aklıma hiçbirşey gelmiyor RGB sorunu elle açıp çözebileceğin bir problem de değil.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı