Corsair K68 Red LED vs Motospeed CK108

karahanuygar9

Decapat
Corsair alacak kadar param var fakat Motospeed de kötü bir marka değil rgb hem ve şuan Aliexpress'te 250 TL'ye satılıyor. Corsair ise şuan da 378 TL'ye geliyor N11’de. Aralarında büyük fark var sizce hangisini almalıyım bir türlü karar veremedim bir yanım bu kadar para verme diyor bir yanım almışken kalitelisini al diyor siz ne dersiniz ?

Corsair alacak kadar param var fakat Motospeed de kötü bir marka değil rgb hem ve şuan Aliexpress'te 250 TL'ye satılıyor. Corsair ise şuan da 378 TL'ye geliyor N11’de. Aralarında büyük fark var sizce hangisini almalıyım bir türlü karar veremedim bir yanım bu kadar para verme diyor bir yanım almışken kalitelisini al diyor siz ne dersiniz ?
Eğer stokta olsaydı 1 yıl önce M.S CK 108 stokta olmadığı için almadım eğer stokta olsaydı hiç acımadan alırdım.

O size kalmış. Ben de mekanik klavye istiyordum, HyperX Alloy FPS Pro Blue Switch aldım bir kaç ay önce indirim vardı 270 TL’ye geldi. Gayet memnunum ve pişmanlığım yok. Eğer çok heves ediyorsanız ve imkanınız da varsa alın. Kaliteli marka aldığınız zaman ömrünün de uzun olacağını unutmayın. Kullanım amacınız ne olacak?

O size kalmış. Ben de mekanik klavye istiyordum, HyperX Alloy FPS Pro Blue Switch aldım bir kaç ay önce indirim vardı 270 TL’ye geldi. Gayet memnunum ve pişmanlığım yok. Eğer çok heves ediyorsanız ve imkanınız da varsa alın. Kaliteli marka aldığınız zaman ömrünün de uzun olacağını unutmayın. Kullanım amacınız ne olacak?
Oyun için kullanacağım ve büyük ihtimalle kararım corsair olacak. En başta cherry mx red kullanılıyor bu da oyun için daha eğilimli sanırsam.

Evet Cherry Mx olması zaten uzun ömürlü olmasını sağlıyor. Kırmızı anahtarlar da oyun için en uygun olan anahtar olarak geçiyor. FPS için kırmızı, MOBA için mavi öneriliyor.

Corsair in K70 klavyesini kullanıyorum ve şunu belirteyim ki eğer kırmızı switch li bir klavye alacaksan iyi düşün çünkü sesi az ama mavi switchin yazarken verdiği o klik hissini tam veremiyor bence. Ama yine de güzel, kararı sen ver.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı