Corsair K68 tuş takılı kalıyor

coolboy11

Hectopat
Makaleler
1
Arkadaşlar forumda yaptığım araştırmalar sonucunda bütçem dahilinde alabilicegim markalar listesini yaptım ve en son Corsair almaya karar verdim. Geçtiğimiz pazartesi de Corsair K68 marka modelini Trendyol'dan 650 TL'ye sipariş ettim, bütcem buna yetiyordu. Chery MX Switch olması benim ilk tercih sebebimdi zaten. Klavye dün ögleden önce sabah 11 gibi kargo ile elime ulaştı. Herhangi bir sorun yoktu sıfır jelatin ve poşetlerini açıp bilgisayarıma bağladım. CoD WZ ve LOL oynayan birisiyim dün akşam saat 11-12 arasında klavye de num pad de bulunan '5' tuşunun hiç basmadıgım halde basılı kalıp sürekli yazdıgını gördüm. Bir tuşa bastıgım da durdu ve önemsemedi. 1-2 saat sonra bu problem tekrar oldu ve num padde ki 5 tusuna bastım, her bastıgım da 5 tusunun basılı kalıp sürekli yazdıgını ya da bir basışta 3 4 kere yazdıgını fark ettim. Bugün sabah ise Trendyol'la görüşüp ürünü tekrar kargoladım. Muhtemelen değişim ya da para iadesi olacaktır. Biraz uzun oldu farkındayım ama demek istiyecegim şey forumda Rampage Gamepower ya da aklıma gelmeyen diğer çin ürünlerine sayfalarca gereksiz eleştri yapan arkadaşlar çok iyi markalardan sayılacak Corsair'in de bu tür problem cıkardıgını bilmesini isterim. Şu an keşke Rampage GP vs gibi bir markadan cok daha ucuza bir mekanik klavye alsaydım diyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı