Corsair K70 MK.2 vs HyperX Alloy Elite 2

İkinci el klavye almayın. Çok iyi durumda olsa bile switchlerine güvenemezsiniz. Garantisinin devam etmesi bile türkiye şartlarında etkili değil. Eğer global RMA ile konuşup ben yurt dışına gönderirim garanti için diyorsanız alabilirsiniz. Garantisiz ürün asla almayın. Ben tercih edecek olsam k70 tercih ederdim çünkü tasarımı ve özellikleri daha çok hoşuma gidiyor. Cherry redler de gayet kaliteli switchler.

İkinci el klavye almayın. Çok iyi durumda olsa bile Switch'lerine güvenemezsiniz. Garantisinin devam etmesi bile Türkiye şartlarında etkili değil. Eğer global RMA ile konuşup ben yurt dışına gönderirim garanti için diyorsanız alabilirsiniz. Garantisiz ürün asla almayın. Ben tercih edecek olsam K70 tercih ederdim çünkü tasarımı ve özellikleri daha çok hoşuma gidiyor. Cherry Red'ler de gayet kaliteli Switch'ler.

Adam 4 ay kullandığını söyledi. Ürün yurt dışından alınmış K70'in Special Edition olanı. Bana kalırsa o çok daha güzel ve Türkiye de sıfırı yok bu ürünün. Alsam sorun mu olur sizce? Deneyebilirim alırken.

Adam 4 ay kullandığını söyledi. Ürün yurt dışından alınmış K70'in Special Edition olanı. Bana kalırsa o çok daha güzel ve Türkiye de sıfırı yok bu ürünün. Alsam sorun mu olur sizce? Deneyebilirim alırken.
Garantisi devam ediyorsa ve ingilizceniz yeterliyse alın. Bozulma durumunda yurtdışına gönderebilirseniz sıfırını da almış olursunuz.

Garantisi devam ediyorsa ve ingilizceniz yeterliyse alın. Bozulma durumunda yurtdışına gönderebilirseniz sıfırını da almış olursunuz.

Ürünün bütün kutu içeriği mevcutmuş fakat faturası yokmuş ve şöyle bir detayı da belirteyim adam bütün oyuncu sistemini sattığını söyledi. İlanında 13K 1080 Ti olan bir sistem satmış oyuncu koltuğu vs bir sürü ekipman yani güvenilir birine benziyor.

Ürünün bütün kutu içeriği mevcutmuş fakat faturası yokmuş ve şöyle bir detayı da belirteyim adam bütün oyuncu sistemini sattığını söyledi. İlanında 13K 1080 Ti olan bir sistem satmış oyuncu koltuğu vs bir sürü ekipman yani güvenilir birine benziyor.
Hocam olabilir ancak klavyenin ikinci elinde hiçbir şey anlaşılmaz. Sert mi basıyor günlük kaç saat kullanıyor önemli olan o. Askere gidip 1 yıl klavyeyi kullanmamış birinin klavyesi sağlam sistemle günde 12 saat oyun oynayan birinin klavyesi farklıdır. Aynı şekilde kullanma şekli de etkiler. Kendim zamanında Corsair strafe ve Corsair k70 kullandım. K70i sattığım kişi bende hiçbir sorun yokken 1 ay sonra bozulduğunu söyledi. Garanti işlerini onun yerine ben hallettim ve yurt dışından orjinal sıfırı geldi teşekkür etti. Strafeimi de geçen kendim su dökerek emekli ettim. Kullanıcı hatası dediler. Ki haklılar. Göndermek istemedim boşuna masraf çıkacaktı. O yüzden hangi klavyenin ne sorunu olduğunu bilemezsiniz. Kimisinde rasgele bir zamanda RGB gider, kimisinde tuş çift basmaya başlar. Onda bir sorun olmaması sizde kısa süre içinde olmayacağı anlamına gelmez. Özellikle böyle pandemi dönemlerinde de ikinci el bişey almaya pek hoş bakmıyorum. Ancak her şekilde sizin tercihiniz.

Hocam olabilir ancak klavyenin ikinci elinde hiçbir şey anlaşılmaz. Sert mi basıyor günlük kaç saat kullanıyor önemli olan o. Askere gidip 1 yıl klavyeyi kullanmamış birinin klavyesi sağlam sistemle günde 12 saat oyun oynayan birinin klavyesi farklıdır. Aynı şekilde kullanma şekli de etkiler. Kendim zamanında Corsair strafe ve Corsair K70 kullandım. K70i sattığım kişi bende hiçbir sorun yokken 1 ay sonra bozulduğunu söyledi. Garanti işlerini onun yerine ben hallettim ve yurt dışından orijinal sıfırı geldi teşekkür etti. Strafeimi de geçen kendim su dökerek emekli ettim. Kullanıcı hatası dediler. Ki haklılar. Göndermek istemedim boşuna masraf çıkacaktı. O yüzden hangi klavyenin ne sorunu olduğunu bilemezsiniz. kimisinde rastgele bir zamanda RGB gider, kimisinde tuş çift basmaya başlar. Onda bir sorun olmaması sizde kısa süre içinde olmayacağı anlamına gelmez. Özellikle böyle pandemi dönemlerinde de ikinci el bir şey almaya pek hoş bakmıyorum. Ancak her şekilde sizin tercihiniz.

Çok teşekkür ederim gidip deneyeceğim az çok görünüşünden de belli olur bakalım hayırlısı.

Geri
Yukarı