Corsair K70 RGB MK2 alınır mı?

EfeBozdogan

Centipat
Bu klavyeyi önerir misiniz? Bence güzel bir klavye fakat bir eksisi var gibi; bilek desteği deri değil. İnternet kafede Razer BlackWidow Elite kullanmıştım ve bilek desteği çok hoşuma gitti. K70'in bilek desteği BlackWidow Elite kadar rahat mıdır? Kullanan varsa eksileri ve artılarını yazarsa mutlu olurum. Şimdiden herkese teşekkürler.

Kardeşi olan Strafe RGB MK.2 kullanıyorum, bilek destekleri aynı, deri değil ama bileğiniz kaymasın diye tırtıklı bir yüzeyi var rahatsız etmiyor, benim gözümde sadece 1 eksisi var; bilek desteği 1-2 CM daha uzun olsaydı mükemmel olurdu😁
Onun dışında hiçbir eksisi yok, ki K70 MK.2 bir tık daha iyi😁

Uzun süre kullanmadım ama arkadaşımda kaldığım 2 gün boyunca kullandım K70'i. Gayet rahattı ama bir süre sonra bilek desteği 1-2 cm aşağıda kaldığı için çok hafif ağrı yapıyor ama hissetmezsiniz bile, ayrıca kişiden kişiye değişme payı var. Derideki gibi terleme sorunu da yok alabilirsiniz bence

Bu klavyeyi önerir misiniz? Bence güzel bir klavye fakat bir eksisi var gibi; bilek desteği deri değil. İnternet kafede Razer BlackWidow Elite kullanmıştım ve bilek desteği çok hoşuma gitti. K70'in bilek desteği BlackWidow Elite kadar rahat mıdır? Kullanan varsa eksileri ve artılarını yazarsa mutlu olurum. Şimdiden herkese teşekkürler.
Aynı fiyat aralığında K95 RGB Platinum var onun bilek desteği deri ve yumuşak, biraz daha iyi onu da alabilirsiniz, tabii karar sizin😁

Yeni konular

Geri
Yukarı