Corsair K70 Rgb Rapid vs Lux Cherry Blue

Hyjal

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar amazondan klavye alacağım. Amazon fiyatları biri 150 $ diğeri 85 $ bu iki klavye arasında kaldım. Arada ortalama 225 TL fark var. Gerek var mı pahalıyı almaya ? Sağlıklı bir şekilde bu iki klavye arasında + ve - yönleriyle tavsiye verebilecek var mı? İlk kez mekanik klavye alıp deneyeceğim başka marka model klavye önermeyin sadece bu ikisi arasında seçim yapmak istiyorum.

Amazon.com: Corsair Gaming K70 RGB RAPIDFIRE Mechanical Keyboard, Backlit RGB LED, Cherry MX Speed RGB: Computers & Accessories

Amazon.com: Corsair Gaming K70 LUX Mechanical Keyboard, Backlit Red LED, Cherry MX Blue: Computers & Accessories

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, 85$ dolarlık klavyeyi istanbul beşiktaş adeks store da Brown switch denedim. RGB klavye olmadığı için fiyatı baya düşüyor. Türkiyede de bu farkı görebiliyoruz. Bu klavyede sadece kırmızı lede sahip. Led seviyesini ayarlayabiliyorsunuz. Kısıktan en parlağa doğru 3 seviyesi var. Klavye de Blue switchi bilerek mi seçtiniz bilmiyorum ama çok ses çıkaran bir switch türüdür. Gece kullanımlarda ev halkını çok rahatsız edecek türden :) Tavsiyem Brown switch almanızdır. Genel olarak switch farkı dışında hissiyatı çok güzel olan bir klavyedir. Corsair zaten mekanik klavyenin öncüsüdür benim gözümde. Diğer klavye ye gelince onu denemedim speed switch hakkında da bir bilgim yok ama RGB sinin çok güzel göründüğünü biliyorum. Brown switch lisi olarak şu modeller var inceleyebilirsin. İyi forumlar..

Amazon.com: Corsair Gaming K70 LUX RGB Mechanical Keyboard, Backlit RGB LED, Cherry MX RGB Brown: Computers & Accessories

Amazon.com: Corsair STRAFE RGB Mechanical Gaming Keyboard, Backlit Multicolor LED, Cherry MX Brown: Computers & Accessories

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı