Corsair Katar Pro alınır mı?

NC812

Hectopat
Mouse gözüme güzel gözüktü. Ufak bir araştırma da yaptım güzel duruyor. Sizce alınır mı? Aklımdaki tek soru 800 DPI desteği olup olmadığı. 12400 DPI gibi yüksek DPI'lara destek veren bazı mouselarda bunun gibi küçük DPI desteği bulunmayabiliyor. Tuşlara basarak 800 DPI kademesine geçiş yapılıyor mu? RGB DPI gibi fonksiyonlarını ayarlayabileceğim bir uygulaması var mı? Ayrıca elim bilekten yaklaşık 16 cm tutarken sorun yaşar mıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende Corsair Harpoon var. ICUE üzerinden 250'şer 250'şer arttırabiliyorum. 250-500-750 gibi. Ancak Katar Pro'da bu sayı daha az olabilir.

Tuşlara basarak 800 DPI kademesine geçiş yapılıyor mu?
Evet, birden fazla kademe ekleyebiliyorsunuz. Her DPI tuşuna tıkladığınızda kademe değişiyor. Örneğin bende 2 kademe var. Biri 500 DPI, oyun için kullanıyorum. Bir diğerini oyun dışında kullanmak için DPI tuşuna basıp 1000'de kullanıyorum. Her DPI kademesine farklı renk atayabiliyorsunuz.
1616013033436.png

RGB, DPI gibi fonksiyonlarını ayarlayabileceğim bir uygulaması var mı?
Evet, var. Corsair ICUE.

Bende Corsair Harpoon var. iCUE üzerinden 250'şer 250'şer arttırabiliyorum. 250-500-750 gibi. Ancak Katar Pro'da bu sayı daha az olabilir.

Peki fareyi her açtığımda aynı olmak suretiyle bir DPI'a sabitleyip DPI değiştirme tuşuna başka bir fonksiyon arayabilir miyim?

DPI değiştirme tuşuna başka bir fonksiyon atabilir misiniz bilmiyorum hiç denemedim ama bilgisayar her açıldığında istediğiniz DPI'yla başlama ayarı var.

Yeni konular

Geri
Yukarı