Corsair Katar Pro vs. Logitech G102 Lightsync

Baltiyar

Decapat
Daha fazla  
Logitech Corsair 150 TL civarı bütçem var. Bu ikisinden birini almayı düşünüyorum. Orta seviye bir oyuncuyum, hangisi en uzun süre bozulmadan dayanır? Benim için önemli olan bu yorumlarınız için teşekkürler.

Ben Logitech G203 Lightsync kullanıyorum 169 TL'ye almıştım. Güzel mouse alabilirsin ışıklarını Falan'da ayarlayabiliyorsun.

Katar Pro daha iyi, mümkünse Pro XT alın. Fiyatı çok iyi indirimde şu an.

@Luser 2 G203 sensörü daha kötü fakat görüntüsü iyi, en azından beyazı daha güzel gözüküyor bence. İkisi de üzmez ama almışken 3391 sensörlü Pro XT daha iyidir.

@xscripttr G102 Prodigy olanda o sorun var, G102 Lightsync ve G203 olanlarda yok.

@Luser 2 G203 sensörü daha kötü fakat görüntüsü iyi, en azından beyazı daha güzel gözüküyor bence. İkisi de üzmez ama almışken 3391 sensörlü Pro XT daha iyidir.

@xscripttr G102 Prodigy olanda o sorun var, G102 Lightsync ve G203 olanlarda yok.

Bilmiyorum ya Logitech AM010 adlı çöp sensör kullanmış ise yazıklar olsun dolandırıldık xD.
G203 ile G102 farkı ne hocam?
Birisi avrupadaki adı birisi ise amerikadaki adı

Şu an çok iyi bir indirimde.

Peki bu ikisi arasından hangisini önerirsiniz.

Geri
Yukarı