Corsair Katar Pro vs Logitech G102 Lightsync

BurakA17

Hectopat
Daha fazla  
Herkese merhaba, ben oyuncu Mouse'u almayı düşünüyorum. Corsair Katar Pro ile Logitech G102 Lightsync arasında kaldım. Ben Valorant oyuncusuyum ve 3 senelik falan normal bir mouse kullanıyorum. Oyuncu Mouse'una geçeceğimden aimimin yükseliceğini düşünüyorum. Corsair Katar Pro sensör olarak daha iyiymiş. Logitech G102 Lightsync yorumlarında aimim çok iyi oldu diyenler var. Hangi Mouse'u alırsam aimim daha iyi olur?

Son düzenleyen: Moderatör:
G102 kullanmaktayım Aim'e cidden katkısı oluyor Corsair'in sensörü daha iyi diyorlar fakat şahsen ben arada ki sensör farkını hissedebileceğimi düşünmüyorum. Aynı zamanda G102 'nin görünüşüde bana göre daha güzel olduğu için onu tercih ettim.

Katar Pro. Ben kullandığım için öneriyorum sorunsuz mouse. Sensörü G102'ye göre çok daha iyi. Bir de 2020'nin en F/P Mouse'u.
2021'i bilemem ama çıkacak yeni mouseları bekleyeceksen bekle ama Katar Pro'nun fiyat uçar bence.

G102 kullanmaktayım Aim'e cidden katkısı oluyor Corsair'in sensörü daha iyi diyorlar fakat şahsen ben arada ki sensör farkını hissedebileceğimi düşünmüyorum. Aynı zamanda G102 'nin görünüşüde bana göre daha güzel olduğu için onu tercih ettim.
Diğer mouseyi kullandınız da mı aradaki sensör farkını hissetmediniz?

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı