Corsair KB68 bilek desteği nereden alınabilir?

• Konuyu başlatan sekect
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 13
  • Görüntüleme 472

sekect

Kilopat
Herkese selam, klavyemin bilek desteği tırnakları kırıldı ve yenisini alma arayışına girdim, malum bilek desteği olmadan pek de rahat olmuyor. Boğaziçi firmasını aradım ama ellerinde olmadıklarını söylediler, Google'da arattığımda ise bulamadım. Sizce nereden bulabilirim, daha önce böyle bir aksesuar alışverişi yapan var mı?

Garantisi devam ediyorsa Corsair Global ile RMA oluştur.
12 Mayıs 2022 tarihinde Corsair K68 klavyeyi satın almışım. Garanti devam ediyor.
Bileklik desteğimin tırnakları kırıldı benim de aynı şekilde. Dolayısıyla yenisini istiyorum.
Araştırdıktan sonra bu konuya denk geldim ve az önce Corsair globale yazdım. Resmi sitelerinde istedikleri bilgiyi girip derdimi anlattım. RMA oluşturdum. Bakalım sonuç ne olacak hocam :)

En son 14 Eylül'de açtığım RMA'da değişim yapılacaktı ancak Türkiye ile olan gümrük sorunlarından dolayı gönderim yapamamışlardı. Eğer bu durum düzeldiyse yenisini gönderirler diye tahmin ediyorum. Müşteri memnuniyeti konusunda daha iyi bir firma tanımıyorum.

En son 14 Eylül'de açtığım RMA'da değişim yapılacaktı ancak Türkiye ile olan gümrük sorunlarından dolayı gönderim yapamamışlardı. Eğer bu durum düzeldiyse yenisini gönderirler diye tahmin ediyorum. Müşteri memnuniyeti konusunda daha iyi bir firma tanımıyorum.
Bakalım hocam sonuç ne olacak dediğim gibi. Buradan size bilgilendirme yaparım.
Bana mail yoluyla ulaşacaklar muhtemelen bir sonraki adımda.
Sizin adınıza üzüldüm gümrüğe takılmasına. :(

Hocam bana yardımcı oldular, bilek desteğini gönderdiler.
Corsair'in resmi sitesinden yani Türkçe olmayan sitesinden ulaştınız ve mail beklediniz değil mi?

Buradan mı iletişime geçmiştiniz sizde benim gibi?

Gelen mail buydu hocam.
Şimdi aynı kaderi paylaşıyoruz.
Bu sefer de kendim için üzüldüm. :D

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2023-11-01 103417.png
    Ekran görüntüsü 2023-11-01 103417.png
    39,3 KB · Görüntüleme: 20
Son düzenleme:

Geri
Yukarı