Corsair RM 850W vs FSP 850W Hydro G Pro

X570 Gaming Pro Carbon'u aldınız mı yoksa alacak mısınız?
Msı mpg z390 gaming pro carbon ac modeli anakartım var ve corsair rm850x güç kaynağım var ancak işlemci 4 pin girişi eksik olduğundan Corsair rm 850w model güç kaynağı aldım pazartesi elime ulaşır ve bunun anakarta takılışı nasıl olucak hangi kablo nereye takılıcak konu ile ilgili yardımcı olursanız sevinirim birde harddiskede hangi kablo takılacak?

Msı mpg z390 gaming pro carbon ac modeli anakartım var ve corsair rm850x güç kaynağım var ancak işlemci 4 pin girişi eksik olduğundan Corsair rm 850w model güç kaynağı aldım pazartesi elime ulaşır ve bunun anakarta takılışı nasıl olucak hangi kablo nereye takılıcak konu ile ilgili yardımcı olursanız sevinirim birde harddiskede hangi kablo takılacak?
Her şey elinize geçince lütfen farklı bir konu açın ama şu konuda içinizi rahatlatayım; Kabloların üstünde neyi nereye takacağınız yazar.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı