Corsair RM750x üretim yılı nasıl bulunur?

4+4 pin PSU alınabilir dediğim gibi. Overclock olmayacağı için yetecektir.
Alabilirsiniz. Hem fiyatı uygun hem de kalitesi gayet iyi. Sizi üzeceğini de sanmıyorum.
Ayrıca kendi kullandığım, Cooler Master MWE 650 80+ White PSU'ya da bakmanızı öneririm.

Ekran kartı için sorun olmaz. Anakartınızın 8+4 CPU güç beslemesi mevcut. Buna sadece 4+4 güç girişi bağlandığında sorun olur mu maalesef bilmiyorum. Bunu kesin bilen bir arkadaş cevap verirse çok daha iyi olur.
Eki Görüntüle 504280
9900K'yı all core 5.00 GHz'de 4+4 ile çalıştıran var. 8+4 pek gerekli değil açıkcası. 8 pin 288W'a kadar güç verebiliyor ve 9900K 5.00 GHz OC'lendiğinde %100 yük altında 260 civarı güç tüketiyor. Zaten tam güç altıda gereksinimleri karşılıyor ve kimse de işlemciyi sürekli %100 yük altında kullanmıyor. OC yapsanız bile yeter.

Teşekkürler
9900K'yı all core 5.00 GHz'de 4+4 ile çalıştıran var. 8+4 pek gerekli değil açıkcası. 8 pin 288W'a kadar güç verebiliyor ve 9900K 5.00 GHz OC'lendiğinde %100 yük altında 260 civarı güç tüketiyor. Zaten tam güç altıda gereksinimleri karşılıyor ve kimse de işlemciyi sürekli %100 yük altında kullanmıyor. OC yapsanız bile yeter.
Anladım hocam kafana takılan bir soruydu o bilmediğim için.
Sharkoon'un PSU'su Gold sertifikalı hocam. Tam bakmadınız herhalde.

Yok hocam bunu demiştim ben Cooler Master MWE 650 80+ White.

corsair rm750x i aldınız mı alacağım bende 10 yıl garanti de sunması da cezbetti rog 650w ile arasında kaldım ikiside aynı fiyat şuan itopya mağazasında.

Hocam ben 2018 üretim olduğunu düşünüyorum. Corsair Türkiye'den yetkili kişilerle görüştüğümde net tarihinin bilinmediği ama Türkiye stoklarına 2019'da girdiğini söyledi. RM750 ile aralarında çok farkın bulunmadığı ve RM750'nin de 2019 üretim olduğunu dile getirdi. Ben de tüm bunları ve fiyatına bakacak olursam RM750'yi seçtim ama henüz almadım.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı