Rehber Corsair RMA süreci

Size Corsair Support geri dönüş yapacak. RMA talebiniz onaylanırsa kargo işlemleri için birkaç belge atacaklar. Siz de önceden bu konu altında belirttiğim şekilde kargolayacaksınız. Yeni ürün 1 hafta içinde elinizde olur.

Hocam dün sabah yazdım hala cevap yok ne zaman yazarlar acaba.

Bu aralar yoğunlar galiba bende geçen hafta yazdım yeni ürün aldım bana da 3 4 gün sonra yazdılar ama ergeç yazarlar merak etme.

Hocam bir sorum olacak, ürünün rma sı onaylandı. 3 adet belge gönderdiler. Ticari fatura, adres bilgileri ve ups barkod gif gönderildi. Konşimento denen belgeyi istememe gerek var mı? Kargo şubesinde sıkıntı çıkar mı?

Hocam bir sorum olacak, ürünün RMA'sı onaylandı. 3 adet belge gönderdiler. Ticari fatura, adres bilgileri ve UPS barkod GIF gönderildi. Konşimento denen belgeyi istememe gerek var mı? Kargo şubesinde sıkıntı çıkar mı?

Kargoya verirken sor eğer isterlerse RMA'dan yaz gönderirler istemezlerse gerek yok benim kargocu istemişti sonra yazdım aldım verdim en fazla 1 2 gün kaybedersin sıkıntı olmaz.

Hocam Corsair'in destek bana şunu yazdı ne yapacagım ya da yapayim mi?
"
Merhaba ertan,

Değiştirme konusunda size yardımcı olmaktan büyük mutluluk duyacağım. Tipik olarak, hatalı ürünün bize iade edilmesini isteriz, ancak, benzersiz durumunuz nedeniyle, tek seferlik bir istisna yapacağız ve hatalı birimi iade etmeden size yenisini göndereceğiz.

Başlamak,

Lütfen fiziksel etiket üzerindeki seri ve parça numaralarının üzerini tamamen çizin veya çıkarın.
Etiketin kendisine "oow" yazın ve bugünün tarihini aşağıdaki AA/GG/YYYY olarak girin.
Tarihin yanına baş harflerinizi girin.
Etiketin talimat verildiği şekilde üzerinin çizildiğini göstermek için bir fotoğraf çekin ve lütfen bize e-posta ile gönderin.
Fotoğraflar sağlandıktan ve incelendikten sonra, size gönderilecek yeni bir fotoğraf ayarlayacağız.
Sevkiyat için bir yedek parça rezerve edildiğinde, lütfen mevcut ünitenizi uygun şekilde geri dönüştürün."

@mete arıcı @494722

Hocam bu sefer de Corsair tarafından bana kargonuz hazırlanıyor kargoya verildiğinde takip no mail üzerinden iletilecektir yazıldı ne yapmam gerekiyor kargo ücretini vs bana kilitlemezler umarım ha bir de vergi olayı var onlar ne olacak. @mete arıcı @494722 @PiyazBey

Son düzenleme:
Hocam Corsair'in destek bana şunu yazdı ne yapacagım ya da yapayim mi?
"
Merhaba ertan,

Değiştirme konusunda size yardımcı olmaktan büyük mutluluk duyacağım. Tipik olarak, hatalı ürünün bize iade edilmesini isteriz, ancak, benzersiz durumunuz nedeniyle, tek seferlik bir istisna yapacağız ve hatalı birimi iade etmeden size yenisini göndereceğiz.

Başlamak,

Lütfen fiziksel etiket üzerindeki seri ve parça numaralarının üzerini tamamen çizin veya çıkarın.
Etiketin kendisine "oow" yazın ve bugünün tarihini aşağıdaki AA/GG/YYYY olarak girin.
Tarihin yanına baş harflerinizi girin.
Etiketin talimat verildiği şekilde üzerinin çizildiğini göstermek için bir fotoğraf çekin ve lütfen bize e-posta ile gönderin.
Fotoğraflar sağlandıktan ve incelendikten sonra, size gönderilecek yeni bir fotoğraf ayarlayacağız.
Sevkiyat için bir yedek parça rezerve edildiğinde, lütfen mevcut ünitenizi uygun şekilde geri dönüştürün."

@mete arıcı @494722

Hocam bu sefer de Corsair tarafından bana kargonuz hazırlanıyor kargoya verildiğinde takip no mail üzerinden iletilecektir yazıldı ne yapmam gerekiyor kargo ücretini vs bana kilitlemezler umarım ha bir de vergi olayı var onlar ne olacak. @mete arıcı @494722 @PiyazBey

Bana da aynısını yaptılar deprem bölgesindeyim diye yok direk gelir sadece UPS sana bir belge yolluyacak gümrüğe girince onu doldur açıklama kısmına para ödenmedi değişim ürünü yaz alım satım yoktur yaz yeter.

Bana da aynısını yaptılar deprem bölgesindeyim diye yok direk gelir sadece UPS sana bir belge yolluyacak gümrüğe girince onu doldur açıklama kısmına para ödenmedi değişim ürünü yaz alım satım yoktur yaz yeter.

Bana FedEx ile Çin'den geliyor kargo bedavaymış fakat vergi konusunda yine aynısını mı yapacağım dediğinizin.

Yeni konular

Geri
Yukarı