Corsair Sabre Pro Champion alınır mı?

Vladd

Decapat
Daha fazla  
Corsair Sabre Pro Champion almayı düşünüyorum. Fareyi (uzun süredir) kullanan varsa herhangi bir sorun ile karşılaştınız mı? Örneğin scroll tuşunun boşa dönmesi ya da double click gibi.

Son düzenleyen: Moderatör:
YouTube'da ki incelemelere inanmayın sonuçta çoğu Corsair ile anlaşmalı ve fareyi övüyor.
Farede bulunan iCUE yazılımı, quick Strike ve yüzey kalibrasyon özelliği güzel ama Reddit'te fareyi kullanan insanlar kötü olduğunu uzun kullanımda sorun( double Click ve scrollun boşa dönmesi) vs. gibi sorunlar çıkardığını yazmış. Ülkemizde malum dolar kuru yüzünden teknolojik ürünler ülkemizde çok pahalı ve aldığım farenin uzun ömürlü olmasını isterim ve bu mouse RGB olmayan hali 500 TL, RGB olanı ise 1000 TL'den başlıyor. Benim önerim bütçenize göre G203 ya da DeathAdder V2 alabilirsiniz.

G203 daha kötü. Alınmaz.

Deathadder V2 ise alınabilir gibi. Tam olarak bütçen ne kadar?
Youtube da ki incelemelere inanmayın sonuçta çoğu corsair ile anlaşmalı ve mouseu övüyor.
mouseda bulunan icue yazılımı,quick strike ve yüzey kalibrasyon özelliği güzel ama redditte mouseu kullanan insanlar kötü olduğunu uzun kullanımda sorun( double click ve scrollun boşa dönmesi) vs. gibi sorunlar çıkardığını yazmış. Ülkemizde maalum dolar kuru yüzünden teknolojik ürünler ülkemizde çok pahalı ve aldığım mouseun uzun ömürlü olmasını isterim ve bu mouse rgb olmayan hali 500 tl rgb olanı ise 1000 tl den başlıyor. benim önerim bütçenize göre G203 ya da deathadder v2 alabilirsiniz.

Mouse RGB olmayan hali 500 TL, RGB olanı ise 1000 TL'den başlıyor. Benim önerim (bütçenize göre) G203 ya da DeathAdder V2 alabilirsiniz. ikiside fiyatlarına göre f/p
mose alacaksanız logitech, Ss ve razerdan şaşmayın.
bütçem 700tl ben G203 alcam zaten önceden G305 kullanıyordum pil derdi olmasın diye kabloluya geçiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı