Corsair SP120 ARGB Pro 3'lü fan seti incelemesi

Corsair'in kendi Hub'ı çıkıyor içinden. ARGB girişleri de ona göre. Yine iCUE yazılımıyla kullanmak mümkün ki anakart üzerine takıp kullanmaktan daha mantıklıdır bana göre. Kaliteli bir model.
MSI hariç diğer anakart ile uyumlu çalıştığını görmedim aynı şekilde farklı marka fanlar ile uyumlu çalıştırmak pek mümkün değil.

Kaliteli olmasına kaliteli ama seçenek olarak sunulması gerekiyor diye düşünüyorum.

Corsair iCUE yazılım olarak çok iyi onda hem fikiriz ama diğer parçalar ile uyumlu şekilde çalıştırmak biraz zor.

@JRScarface şöyle bir video buldum, fakat fanı direkt anakarta bağlayabilir misin cidden bilmiyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Evet haklısın. Ben set için konuşmuştum ama tekli alınca RGB'yi bağlamak mümkün değil.

Anakart üzerinde corsair rgb girişi falan var ama herhalde bağlanır diye tahmin ediyorum bende. Tekli olarak alsak da ürün içinde kontrolcü mü çıkıyor.

Evet haklısın. Ben set için konuşmuştum ama tekli alınca RGB'yi bağlamak mümkün değil.
Fanlar güzel ama Asus ekosistemi olan birisini üzebilir gibi duruyor mesela ROG Strix ekran kartı ile uyumlu çalıştığını göremedim.

O kadar şey söyledim ama bu fanların en güzel yanı klavye, mouse gibi ekipmanların Corsair ise tam bir görsel şölen oluyor

Hocam öncelikle yazınız için teşekkür ederim. Sorunumu yazmışsınız ama emin olmak için sormak istedim. Benim iCUE 465X kasam var ve ön tarafında dahili olarak -sanıyorum ki- LL120 RGB fanlar takılı. Arka ve üst taraflara SP120 RGB Pro fan almak istiyorum. Ama aklıma takılan şey şu;
Kasamın kablo toplama yerinde dahili olarak Hub ile birlikte geldi ve ön taraftaki 3 fanım buna bağlı. Ben SP120 RGB Pro fanları alır ve şuanki fanlarımın bağlı olduğu Hub'a bağlarsam bir sorun yaşar mıyım?

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…