Corsair Spec-Delta 650W alınır mı?

Hayır bu PSU VS650'den daha kalitelidir anladığım kadarıyla marka takıntınız var ancak bu kasayı almanızı tavsiye etmiyorum hava akışı yetersiz.
Elimde Frisby 9315G var mesela sadece bu psu'yu alsam bana sorun çıkarır mı? Ve Bu kasaya uygun sıvı soğutucu da alacağım. Marka takıntım yok bu marka aynı şey gibi... MSI ve ZOTAC olayı gibi sonradan dertlendirmesin beni?

Elimde Frisby 9315G var mesela sadece bu psu'yu alsam bana sorun çıkarır mı? Ve Bu kasaya uygun sıvı soğutucu da alacağım. Marka takıntım yok bu marka aynı şey gibi... MSI ve ZOTAC olayı gibi sonradan dertlendirmesin beni?
Hayır bir sorun olmayacaktır XPG Pylon gayet güzel bir güç kaynağıdır.

Hayır bir sorun olmayacaktır XPG Pylon gayet güzel bir güç kaynağıdır.
Adekstore'yi öneriyorsunuz sanırım, hiç alışveriş yaptınız mı?

Uzun zamandır sorunsuz sıkıntısız kullandığım sessiz ve tam modüler PSU. Tavsiye ederim bütçe sıkıntı olmazsa. 3060Tİ'lı bir konfigürasyona yeterli olacaktır
Biraz pahalı kaçmakta üzgünüm :/.

Yeterlidir ancak o sistemde o PSU'yu kullanmazdım. Bulundurduğu PSU kaliteli sayılabilir.

Kaliteli sayılabilir mi?
Corsair gibi iyi bir markaya kaliteli sayılabilir demek 🤔
Ben de o sistemde o PSU'yu kullanmazdım PSU'su gayet güvenilir ama kasanız yüksek bütçeli bir kasa var kasa tarafında Spec Delta almak ucuza kaçmak olur.
Anladığım kadarıyla bütçeniz az değil daha üst seviye ürünlere bakabilirsiniz ama Spec Delta da kararlıysanız güç kaynağı konusunda güvenilirdir içiniz rahat olsun ama 650 Watt biraz ucu ucuna yetecek gibi.
Ama Spec Delta iyi bir kasa ön taraftan az hava çekiyor gibi görünüyor ama çektiği hava gayet yeterli aslında.
Ama bu PC için daha iyi kasalara bakmanızı öneririm bütçede sıkıntı olmayacaksa.
Bu gibi:

Adekstore'yi öneriyorsunuz sanırım, hiç alışveriş yaptınız mı?
Hocam ne yalan söyliyeyim kendim alışveriş yapmadım ancak forumda ve tanıdıklarım vasıtasıyla aşırı güvenilir diyebilirim internet kafeleride baya bir donanımlı ve güzel bir yer. Zaten https://www.xpg.com/tr/wheretobuy/ Xpg kendi sitesinde de satış yeri olarak gözüküyor sorunsuz alışveriş olacaktır hocam.

Kaliteli sayılabilir mi?
Corsair gibi iyi bir markaya kaliteli sayılabilir demek 🤔
Ben de o sistemde o PSU'yu kullanmazdım PSU'su gayet güvenilir ama kasanız yüksek bütçeli bir kasa var kasa tarafında Spec Delta almak ucuza kaçmak olur.
Anladığım kadarıyla bütçeniz az değil daha üst seviye ürünlere bakabilirsiniz ama Spec Delta da kararlıysanız güç kaynağı konusunda güvenilirdir içiniz rahat olsun ama 650 Watt biraz ucu ucuna yetecek gibi.
Ama Spec Delta iyi bir kasa ön taraftan az hava çekiyor gibi görünüyor ama çektiği hava gayet yeterli aslında.
Ama bu PC için daha iyi kasalara bakmanızı öneririm bütçede sıkıntı olmayacaksa.
Bu gibi:
Kaliteli olması için markası yeterli mi?

VS2012 de çok kaliteli o zaman. :)

Geri
Yukarı