Corsair Spec Delta RGB renk değiştirme

BumBeBerat

Hectopat
ASUS B450M Dragon var. Kasamda Corsair Spec Delta RGB. Sadece kasamdaki fanlar mavi renk yanıyor. Ben bunu değiştirebilir miyim? Değiştirebilirsem nasıl değiştirebilirim?

@Mithat Berhan hocam. Bakabilir misiniz? Benim bildiğim bu kartta RGB veya ARGB yok.

@Mithat Berhan hocam. Bakabilir misiniz? Benim bildiğim bu kartta RGB veya ARGB yok.
Evet doğrudur, konnektör yok.

Kasada üç RGB fanin kablolarının toplandığı minik bir kumandalı kontrolcü var. Onun ile kontrol edilebilir.

Kasanın arka tarafında şöyle minnacık bir kontrolcü var;
1610365372007.png

Fanları buraya takıp kontrol edebilirsiniz. Daha kolay olması açısından kablolama kanalları ile kontrolcüyü kasanın içerisine koyabilirsiniz.

Eki Görüntüle 829726
Fanları buraya takıp kontrol edebilirsiniz. Daha kolay olması açısından kablolama kanalları ile kontrolcüyü kasanın içerisine koyabilirsiniz.
Bu kontrolcüyü kasayı aldıktan 4-5 ay sonra bulmuştum, fark edilmesi zor oluyor. 😅 😁

Eki Görüntüle 829726

Aynı kasa bende de var da, içeriden kasa ışaklarını kontrol etmek çok zahmetli. O kontrolcüyü nasıl kasanın üstüne çıkartabilirim?

Geri
Yukarı