Corsair strafe MK2 vs Corsair K70 MK2

@jackarmis "Strafe MK2, büyük enter tuşuna ve Türkçe karakterlere sahip. " Cümlesine göre evet klavyenin üstünde ş, i, ğ, ü, ö ve ç harfleri bulunuyor. Aynı zamanda aşağıdaki linkteki ürünün yorumlarına bakarsanız evet Türkçe karakterlere ve büyük enter tuşuna sahip olduğunu görebilirsiniz.

@jackarmis "Strafe MK2, büyük enter tuşuna ve Türkçe karakterlere sahip. " Cümlesine göre evet klavyenin üstünde ş, i, ğ, ü, ö ve ç harfleri bulunuyor. Aynı zamanda aşağıdaki linkteki ürünün yorumlarına bakarsanız evet Türkçe karakterlere ve büyük enter tuşuna sahip olduğunu görebilirsiniz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Youtube videolarında görünmüyor. Ondan şey yaptım.

Ürünü GameEkstra'dan aldım ve bizzat kendilerine sordum. Bana büyük enter tuşu ve türkkçe karakterlerin klavyede olduğunu söylediler. Ürünüm şu an kargoda muhtemelen yarın elimde olacak. Fotoğrafını çekip siteye yükleyebilirim almayı düşünenler için.

@jackarmis Dostum gönderdiğin video Strafe MK1'e ait. Strafe MK2 için YouTube'da Türkçe içerik maalesef yok.
MK1-2 çok bilmiyorum ya dostum öyle ise süper benim için, çok teşekkürler. MK1 olduğunu nasıl anladın, öğrenmek için soruyorum. Bayadır klavye araştırıyorum da bunu alacağım muhtemelen. Fiyat bakımından en güzel en uygun bu gibi.
Ürünü GameEkstra'dan aldım ve bizzat kendilerine sordum. Bana büyük enter tuşu ve türkkçe karakterlerin klavyede olduğunu söylediler. Ürünüm şu an kargoda muhtemelen yarın elimde olacak. Fotoğrafını çekip siteye yükleyebilirim almayı düşünenler için.
Süper olur. Ben de direkt sipariş vermeyi düşünüyorum.

Son düzenleme:
Baboş bu nası "büyük enter" yahu

Büyük ente dediğin böyle olur :D

1591259997660.png

MK1 olduğunu nasıl anladın, öğrenmek için soruyorum.

MK1'in en belirgin özelliği multimedya tuşlarının FN tuşundan bağımsız olarak bulunması. Aynı zamanda Corsair logosunun konumu da MK2 ile beraber değişmiş.

Bayadır klavye araştırıyorum da bunu alacağım muhtemelen. Fiyat bakımından en güzel en uygun bu gibi.

Ben de uzun süredir araştırıyorum ve bu klavyede takıldım kaldım. Klavyenin tek eksi yönü kasasının plastik olması. Ancak bu fiyatta Cherry MX Switch'e sahip ve aynı zamanda RGB'si bulunan çok fazla klavye bulunmuyor. Sanırım ben de klavye seçimimi Strafe MK2'den yana kullanacağım.

Baboş bu nasıl "büyük enter" yahu

Büyük ente dediğin böyle olur :D

Eki Görüntüle 582113

Sitedeki görseller Us sürümüne ait. Umarım dedikleri gibi TR sürümünü satıyolardır. Malum büyük enter önemli. :D

Ben bugün gidip Strafe M2 modelini MediaMarkt'da denedim ama sevemedim klavyeyi :/ Harbi o kadar sessiz ki sessizliği rahatsız ediyo o derece. K70 MK 2 çok güzeldi. Lux serisi yoktu onu deneyemedim. K70'lerin indirime girmesini bekleyeceğim ben. K70 hem sessiz hem de çok güzel hissiyatı vardı. @Blaxies Hatta uzun uzun deneyemedim ama rahatlık konusunda bile aşırı fark var gibi geldi bana yazma konusunda.

Bu arada aynen Türkçe harfler var bizzat gözümle gördüm. :D

Corsair bu işten anlıyor arkadaşlar. Diyeceğim tek şey bu. Şiddetle tavsiye ediyorum. Plastik alüminyum gövde farkından dolayı 600₺ verme gereği duymadım. Pişman değilim. Cherry MX Silent Switchler muazzam. GameEkstra’nın dediği gibi Türkçe geldi klavye. Sorunsuz on numara gidiyor şu anlık her şey.

Dosya Ekleri

• 53C24B42-4DEF-4FD7-AFC7-2A022442EEAE.jpeg
    53C24B42-4DEF-4FD7-AFC7-2A022442EEAE.jpeg
    675,6 KB · Görüntüleme: 84
  • D38B3697-C3CF-4270-AF1C-70D6D3272318.jpeg
    D38B3697-C3CF-4270-AF1C-70D6D3272318.jpeg
    895,6 KB · Görüntüleme: 85
Corsair bu işten anlıyor arkadaşlar. Diyeceğim tek şey bu. Şiddetle tavsiye ediyorum. Plastik alüminyum gövde farkından dolayı 600₺ verme gereği duymadım. Pişman değilim. Cherry MX Silent Switchler muazzam. GameEkstra’nın dediği gibi Türkçe geldi klavye. Sorunsuz on numara gidiyor şu anlık her şey.
Hayırlı olsun. Kaç günde geldi kargo? Ben bugün mediamarkt da denedim ama sevemedim silenti :/ yine de kararsızım. Fiyatı çok uygun.

Geri
Yukarı