Elektronik Corsair TX850M 2400TL

Makaleler
1
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Hocam sistemimde şuan 650w kullanıyorum i7 9700f işlemcim bunun yanına ekran kartı da alacağım. Mevcut PSU'm yetersiz mi kalır? Bunu almak mantıklı olur mu ve ne faydasını görürüm?

Hocam sistemim de şu an 650W kullanıyorum i7 9700F işlemcim bunun yanına ekran kartı da alacağım. Mevcut PSU'm yetersiz mi kalır? Bunu almak mantıklı olur mu ve ne faydasını görürüm?
Hangi ekran kartını alacağına bağlı, çok absürt kartlar olmadığı sürece yeterli gelir 650W PSU.

2.el temiz RM850X mi bu mu?
Ben olsam sıfır TX850M tercih ederdim.

Bu fiyata alınır, güzel Power Supply.
O bütçede bu daha mantıklı olmaz mı?

Hocam sistemimde şuan 650w kullanıyorum i7 9700f işlemcim bunun yanına ekran kartı da alacağım. Mevcut PSU'm yetersiz mi kalır? Bunu almak mantıklı olur mu ve ne faydasını görürüm?
Bu alınmaz yanlışlıkla okadar parayı verme hata olur . Sana 750w her türlü yeter bu PSU nun çıkışları da az . EVGA 750 w var vatan da ona bak 1800 TL spette 1600 hem çıkışı fazla hem sessiz mi özelliği hemde kabloları baya kaliteli .

Bu alınmaz yanlışlıkla okadar parayı verme hata olur . Sana 750w her türlü yeter bu PSU nun çıkışları da az . EVGA 750 w var vatan da ona bak 1800 TL spette 1600 hem çıkışı fazla hem sessiz mi özelliği hemde kabloları baya kaliteli .

Sepette 1.600 olmadı hocam ama araştırıcam yine teşekkürler. Evga 750 GQ KE-210-GQ-0750-V2 750 W Power Supply Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe bu ürünle aynı değil mi?

O bütçede bu daha mantıklı olmaz mı?

Sevgili hocam kullandıgınız işlemci 65 wat dtp değerine sahip sizin alıcağınız ekran kartı 4080 var sayıyorum PSU tarafında 750 watt hayli hayli yetecektir ama ileriye dönük düşünüyorsanız size link bırakıyorum bu ürünü gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Corsair 850W RM White Series RM850 80+ Gold Tam Modüler Güç Kaynağı

Bu alınmaz yanlışlıkla o kadar parayı verme hata olur. Sana 750W her türlü yeter bu PSU'nun çıkışları da az. EVGA 750W var vatan da ona bak 1800 TL spette 1600 hem çıkışı fazla hem sessiz mi özelliği hem de kabloları bayağı kaliteli.

Sevgili hocam öneriniz çok iyi bir marka fakat çok eski bir ürün alıcagımız ekran kartı güncel olduğu için eski PSU 750 wat 850 wat tarafında sıkıntılar çıkıyor güncel PSU almak çok çok çok daha mantıklı 3E 5e bakmayıp aynı watt ve güncel ürün almak gerek lütfen buna dikkat edelim.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı