Corsair Vengeance C70 vs CM Haf 912 Advenced

zondaaR

Hectopat
Makaleler
4
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar kararsız kaldım. Kasım başı kasa toplayacağım ama eksen bilgisayardaki indirimden dolayı sadece kasayı şimdi almaya karar verdim. Alacağım sistem i5 4690k + gtx 970 olacağından 600w 80+ rahat rahat yeter.

Normalde İnventus'tan 400R cx 600W 80+ kasa alacaktım 450 civarı bir fiyatı vardı. Dün baktım ürün tedarik edilememektedir yazıyor. Mesaj attım ama bayram bitene kadar cevap geleceğini sanmıyorum.

CM haf 912 Advenced gx750W 80+ eksende 475TL
Corsair C70 363TL, corsair cx 600w 80+ 212TL = 575TL gördüğünüz gibi 100TL fiyat farkı var. C70 daha güzel duruyor 100TL fazladan vermeye değir mi? İleride sıvı soğutma almayı düşünüyorum CMde modifikasyon yapmak gerekiyor galiba. Kararsız kaldım yardımlarınızı bekliyorum :D

İyi Bayramlar

Sıvı soğutma için daha rahat bir kasa, görünümü zaten çok iyi ve de sağlam bence bütçen varsa değer. Üstelik kablo yönetimi açısından daha iyi bir kasa.

Bütçe varsa C70 bence çok daha iyi. Sonuçta daha geniş bir kasa. Ama çok uçmak istemiyorsan haf 912 advance de her türlü işini görür.

Herkese teşekkürler. İleride sıvı soğutma düşündüğümden c70 military green siparişi verdim.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı