Corsair Vengeance ve HyperX Fury RAM arasındaki farklar

İyi geceler arkadaşlar. Fikirlerinizi almak istiyorum.

2x16 GB RAM Corsair Vengeance 3200MHz CL16 880 TL.
2x16 GB RAM Kingston HyperX Fury 3200MHz CL16 638 TL güncel fiyatlardır.

Aralarında çok bariz farklar var mı? Dayanıklılık, soğutma, garanti, herhangi bir özellik.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam Kingston RAM konusunda 1. sınıf kalitedir ve ömür boyu garanti sunar. Tercihimi kesinlikle Kingston'dan yana yapardım fakat çok bariz bir fark var mı bence çok büyük bir fark yok.

Hocam Kingston RAM konusunda 1. sınıf kalitedir ve ömür boyu garanti sunar. Tercihimi kesinlikle Kingston'dan yana yapardım fakat çok bariz bir fark var mı bence çok büyük bir fark yok.
Teşekkür ederim. İnsanlar tutturmuşlar corsair sevdası. Muallakta kaldım. Kingston köklü bi marka flash belleklerini kullanmıştım. 2008 de gayet dayanıklıydı

Teşekkür ederim. İnsanlar tutturmuşlar corsair sevdası. Muallakta kaldım. Kingston köklü bi marka flash belleklerini kullanmıştım. 2008 de gayet dayanıklıydı
Emin olun hala öyle kaliteli ve dayanıklı. Fury, Predator ve laptop için Impact modelleri günümüz için en performanslı RAM'lerdir.

Kingston 1 sıradadır demişsiniz neye göre birinci güvenilir RAM üreticilerini sayıyorum Kingston G.Skill Corsair Crucial. XPG gibi gibi. Bana göre G.Skill sadece RAM'le uğraşıyor başka bir şeyle uğraşmıyor.

Daha önemlisi RAM'lerin çipini kim ürettiği dostum. Çip üreten 3 firma var zaten, gerisi ise PCB kalitesi, tasarım, zart zurt.

İyi geceler arkadaşlar. Fikirlerinizi almak istiyorum.

2x16 GB RAM Corsair Vengeance 3200MHz CL16 880 TL.
2x16 GB RAM Kingston HyperX Fury 3200MHz CL16 638 TL güncel fiyatlardır.

Aralarında çok bariz farklar var mı? Dayanıklılık, soğutma, garanti, herhangi bir özellik.

2'Si de gayet iyi RAM'ler. Kingston'un fiyatı ucuzmuş gerçekten onu tercih edin.

Geri
Yukarı