Elektronik CORSAIR Void Elite 7.1 Beyaz Kablosuz Gaming Kulaklık 2.799 TL

Famronty

Megapat
Makaleler
1
Yer
Ankara
Daha fazla  
Kronik olarak dip ses problemi olduğu söyleniyor. Çözüm önerilmiş ama çare oluyor mu bilmiyorum. Kablosuz olarak bana uygun geldi. Kullanan arkadaşlar yorum yaparsa iyi olur.

iCUE yazılımını silmek dışında dip ses sorunu için çözüm yok. Yazılımı silince de EQ, batarya görüntüleme ve RGB gibi özellikleri kullanamıyorsun. Dip sesi sorun etmeyenler için gayet iyi ama.

ayni kulakliga kardesim sahip ve bizde itopyadan aldik ayni bu sekil.
2 yil bile kullanmadan pert oldu kablosu.
Elektrik bantlari ile falan yapistirip idare ettik hep.
Kulak pedleri falanda baya soyuldu bazi kisimlarinin dikisleri patladi.
Cizirti problemi oluyordu ilk baslarda.
Sesi çok boguk ve ses kalitesi insani tiksindiriyor.
Mikrofonu desen robot gibi
Ben ise ilk ciktiginda steelseries arctis 5 almistim ve hala ayni kulakligi kullaniyorum.
Kardesime ise daha gecen hafta Steelseries arctis nova 3 aldik. Nerdeyse Arctis 5 ile denk :D
Dostum su bazi yayincilara veyahut markanin vermis oldugu imajlara falan bakma. Bende kardesime alirken bu kulakligi cok umitliydim Yok abi corsair falan hani diye ama marka fis çikti.
Arada takip kullaniyordum denemek icin vs.
ama inan bana degmez. Direkt cikartiyordum kulagimdan zevk falan vermiyordu.
Valla biraz uzun oldu kusura bakma ama para kolay kazanilmiyor ve dogru yerlere harcamak lazim. Baska secenekleri gozden gecirmekte fayda var

kablosuzmus kulaklik yeni gordum pardon hocam ama dediklerim hala gecerli .d
Ama sunu soyleyeyim kablolusunda bile ses bu kadar kotuyse kablosuzunu dusunemiyorum.

Mikrofonu rezalet. Çok ağır. Önermiyorum.

iCUE yazılımını silmek dışında dip ses sorunu için çözüm yok. Yazılımı silince de EQ, batarya görüntüleme ve RGB gibi özellikleri kullanamıyorsun. Dip sesi sorun etmeyenler için gayet iyi ama.
Evet, bende bu kulaklığı kullanıyorum. Dip ses sorunuyla alakalı farklı çözümler bulunuyor internette fakat yazılımı silmekten başka hiçbir çözümünü bulamadım şimdiye kadar.

Kronik olarak dip ses problemi olduğu söyleniyor. Çözüm önerilmiş ama çare oluyor mu bilmiyorum. Kablosuz olarak bana uygun geldi. Kullanan arkadaşlar yorum yaparsa iyi olur.

Bende dip ses yok ayrıca kullandığım aktif olarak en rahat kulaklık. Mikrofonu zaten tamamen net sesi iletiyor yani fiyatına göre çok iyi hem de beyazmış benim elimdeki siyah modeli.

Bende dip ses yok ayrıca kullandığım aktif olarak en rahat kulaklık. Mikrofonu zaten tamamen net sesi iletiyor yani fiyatına göre çok iyi hem de beyazmış benim elimdeki siyah modeli.
Ergonomi olarak rahat kesinlikle katılıyorum. Corsair Icue uygulamasını kullanıyor musun?

Güzel kulaklık yıllarca kulandim sonra HS 80 denedim hoşuma gitmedi tekrar siyah beyaz olan modeli aldım 1 yıldır kullanıyorum dip ses sorunum yok önceki kulaklıkta vardı kurulum yaparken USB sök tak yaparak dip ses sorunu ortadan kalkıyordu videolar var.

Güzel kulaklık yıllarca kulandim sonra HS 80 denedim hoşuma gitmedi tekrar siyah beyaz olan modeli aldım 1 yıldır kullanıyorum dip ses sorunum yok önceki kulaklıkta vardı kurulum yaparken USB sök tak yaparak dip ses sorunu ortadan kalkıyordu videolar var.
Hs 80 neden hoşunuza gitmedi açıklar mısınız? Yakın zamanda o kulaklığı almak istiyorum. Tek sorun dip ses mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı