Elektronik CORSAIR Void Elite 7.1 Beyaz Kablosuz Gaming Kulaklık 2.799 TL

Screenshot_2023-11-06-13-33-36-940_com.android.chrome.jpg

Tek sıkıntı, siyah modelini daha önceden almam.

Not:dip ses bende yok.

Hs 80 neden hoşunuza gitmedi açıklar mısınız? Yakın zamanda o kulaklığı almak istiyorum. Tek sorun dip ses mi?
Arkadaş neden beğenmedi bilmiyorum ancak bende kablosuz modeli var ve tecrubelerimle yardımcı olmak isterim. Şarjı çok dayanmıyor,kulaklık biraz ağır. Bunlar kötü özellikler. Mikrofon kalitesi olağanüstü,kablolu şekilde hem şarj oluyor hem de kullanılabiliyor ki kablolu ses kalitesi muazzam. Ayrıca 24 bit yani yüksek çözünürlüklü ses iletiyor.Dolby Atmosu bedava kullanabiliyorsunuz ki bu özelliği muhteşem. Rakiplerine göre fiyat avantajı var. Şu ara son modeli olan Corsair HS80 Max modeli İtopya'da satılıyor ancak fiyatı çok yüksek. Herhangi bir sorunuz olursa yardımcı olmaya çalışırım

Ben de kulaklığı 1.5 senedir aktif olarak kullanıyorum. Dip ses sorununu yaşamıyorum ve iCUE uygulamasını da kullanıyorum. Şarj kablosu gayet kalın ve kolay kolay zarar görecek bir yapıda değil. Pedleri biraz kalitesiz o konuda katılıyorum. İç taraftaki deriler bir süre sonra soyulmaya başlıyor ama dikişlerinde bir sorun yok henüz. Mikrofon konusunda da herhangi bir sorun yaşamadım günde 4-5 saatten fazla arkadaşlarımla konuşmuşluğum oldu Discord üzerinden ve onlar tarafından herhangi bir şikayet almadım. Bu fiyata iyisi vardır illaki ama bu da yerin dibine gömülecek bir kulaklık değil.

Bu forumda corsair'in neden bu kadar çok tutulduğuna hiçbir zaman anlam veremedim.
Herkes jahrein abisinden görmüş almış ilk kulaklıkları falan herhalde.
Çok kulaklık kullandıysanız veya iyi kulaklıklar kullandıysanız daha önceden bu ürün sizi tatmin etmez emin olun. Sesinde sıkıntılar mevcut herkesin dediği gibi.
Ses kalitesi falanda iyi değil belirtmiş olayım.
Baya bir ağır ve kesinlikle rahat değil ayriyetten de kaba duruyor şahsen
Aldıktan sonra 1 hafta geçmeden iade etmiştim

Bu forumda Corsair'in neden bu kadar çok tutulduğuna hiçbir zaman anlam veremedim.
Herkes Jahrein abisinden görmüş almış ilk kulaklıkları falan herhalde.
Çok kulaklık kullandıysanız veya iyi kulaklıklar kullandıysanız daha önceden bu ürün sizi tatmin etmez emin olun. Sesinde sıkıntılar mevcut herkesin dediği gibi.
Ses kalitesi falanda iyi değil belirtmiş olayım.
Bayağı bir ağır ve kesinlikle rahat değil ayrıyeten de kaba duruyor şahsen.
Aldıktan sonra 1 hafta geçmeden iade etmiştim.

Herkesin tatmin olma seviyesi farklıdır. Ürünü beğendiği için X bir yayıncı fanı olmasına gerek de yok. Hayatımda Jahrein izlemedim, takip dahi etmiyorum. Mağazada farklı kulaklıkları da kafama takıp denediğimde en rahat ettiğim bu oldu. Her çeşit FPS oyununu oynayan biri olarak sesi de beni tatmin etti. Olay markadan bağımsız benim gözümde illa marka iyilemek değil.

Herkesin tatmin olma seviyesi farklıdır. Ürünü beğendiği için X bir yayıncı fanı olmasına gerek de yok. Hayatımda Jahrein izlemedim, takip dahi etmiyorum. Mağazada farklı kulaklıkları da kafama takıp denediğimde en rahat ettiğim bu oldu. Her çeşit FPS oyununu oynayan biri olarak sesi de beni tatmin etti. Olay markadan bağımsız benim gözümde illa marka iyilemek değil.
bu kadar çok kasma.
Tatmin seviyelerinin değişiklik göstermesi kulaklığın kalitesinin fiyatına göre kötü olduğu gerçeğini değiştirmiyor maalesef kusura bakma.
Onu geçtim madem konu tatmin seviyesi beni tatmin etmemiş ki böyle yazmışım zaten

Bu kadar çok kasma.
Tatmin seviyelerinin değişiklik göstermesi kulaklığın kalitesinin fiyatına göre kötü olduğu gerçeğini değiştirmiyor maalesef kusura bakma.
Onu geçtim madem konu tatmin seviyesi beni tatmin etmemiş ki böyle yazmışım zaten.

Kasmıyorum zaten. Evet konu tatmin seviyesi ve farkındaysan kulaklığı kötü bulduğun için herhangi bir şeyle yaftalamadım seni. Kulaklığı beğendiğim için senin tarafından Jahrein sevici ilan edildim ve buna tepki gösterdim, kulaklığı beğenip alma sebeplerimi açıkladım.
Yoksa insanların bir şeyi beğenip beğenmemesine laf eden biri değilim merak etme.

Yeni konular

Geri
Yukarı