Corsair Void Elite cızırtı sorunu

Yani daha açık bir şekilde; kulaklığı bilgisayara hiç takmadan önce aşağıdakini uyguluyorsun.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Ondan sonra iCUE Software | Drivers | Software | CORSAIR ICUE'yi indiriyorsun. İndirme bittikten sonra iCUE açıkken kulaklığı takıyorsun.

Eğer daha önce kulaklığı taktıysan önce driverları kaldırman gerekli.

Kusura bakmayın kulaklığı almak istiyorum birkaç sorum olacak sizi de 1 ay sonra rahatsız etmek istemiyorum. Şu an Corsair bir mouse kullanıyorum iCUE yüklü yani ve bu kulaklığı almak istiyorum. İlk kullanacağım zaman galiba Windows'un otomatik driver yükleme olayını kapatacağım sonra da ICUE'yı yükleyeceğim değil mi (önce ICUE'yi silerim) daha sonra ICUE'yi yükledikten sonra herhangi bir problem çıkacak mı? Bilgisayarı her açtığığmda aynı sorun mu olacak Windows'un o otomatik driver yükleme olayını hata gittikten sonra aktif edersem tekrar cızırtı problemi gelir mi?

Kusura bakmayın kulaklığı almak istiyorum birkaç sorum olacak sizi de 1 ay sonra rahatsız etmek istemiyorum. Şu an Corsair bir mouse kullanıyorum iCUE yüklü yani ve bu kulaklığı almak istiyorum. İlk kullanacağım zaman galiba Windows'un otomatik driver yükleme olayını kapatacağım sonra da ICUE'yı yükleyeceğim değil mi (önce ICUE'yi silerim) daha sonra ICUE'yi yükledikten sonra herhangi bir problem çıkacak mı? Bilgisayarı her açtığığmda aynı sorun mu olacak Windows'un o otomatik driver yükleme olayını hata gittikten sonra aktif edersem tekrar cızırtı problemi gelir mi?

ICUE'yi silmene gerek yok. 10 dakika sonra falan bilgisayarı yeniden başlatıp otomatik driver yüklemeyi aktif edebilirsin.

Geri
Yukarı