Corsair Void Elite Stereo mikrofondan cızırtı geliyor

berke_yldzzz

Centipat
Daha fazla  
Sabah kalktım mikrofondan hiç ses gelmedi, söktüm Denetim Masası falan yaptım bir şeyler sonra çok az gelmeye başladı. En son çektim fişi şimdi açtığımda ise sadece Corsair Void Elite Stereodan cızırtı sesi geliyor.

Hocam o arkadaş dönmedimi hala ?
Sabah kalktım mikrofondan hiç ses gelmedi, söktüm Denetim Masası falan yaptım bir şeyler sonra çok az gelmeye başladı. En son çektim fişi şimdi açtığımda ise sadece Corsair Void Elite Stereodan cızırtı sesi geliyor.

Hocam sende driver inik mi driveri indirmen lazım önce

Son düzenleme:
Hocam o arkadaş dönmedimi hala?

Hocam sende driver inik mi driveri indirmen lazım önce.

Kabul etmedi sen bir desen driver derken hangi driver bir indirdim bir şeyde da çok şey oldu sildim hiç gelmiyor şu an.

Hocam o arkadaş dönmedimi hala?

Hocam sende driver inik mi driveri indirmen lazım önce.

Kanka çocuk hala kabul etmedi sen bir yazsan ulaşsan.

Son düzenleme:
Kulaklığın yanında mikrofon aktifleştirme tuşu var ona bassın .

Diyor hocam birde driver indirsin diyor

Kulaklığın yanında mikrofon aktifleştirme tuşu var ona bassın.

Diyor hocam bir de driver indirsin diyor.

Kanka cızırtı geliyor aktifleşme TS'unu biliyorum tabii ki sabah realtecek indirdim sildim şu an iniyor bir deneyeceğim yine.

Kulaklığın yanında mikrofon aktifleştirme tuşu var ona bassın.

Diyor hocam bir de driver indirsin diyor.

Şu an bir anda düzeldi az sök çıkar yapınca az kısık olsa da idare eder ben driver kurunca bu daha da kötüleşmez değil mi?

Yok hocam yok iCUE var onu indir hpcam.
Kanka cızırtı geliyor aktifleşme TS'unu biliyorum tabii ki sabah realtecek indirdim sildim şu an iniyor bir deneyeceğim yine.

Şu an bir anda düzeldi az sök çıkar yapınca az kısık olsa da idare eder ben driver kurunca bu daha da kötüleşmez değil mi?

iCUE (driver) uygulamasına giriş yaptım, ekolayzer ayarlarına girdim ve "Room Echo Removal" ayarı işaretliymiş, işaretini kaldırdığımda sorunum çözüldü, artık sesim karşı tarafa net gidiyor.

Geri
Yukarı