Corsair Void Elite RGB 7.1 499TL!

Yazılım yok, en azından kullanamazsınız, büyük bir dip ses sorunu var, bazı arkadaşlar çözmüştü ama bilemiyorum, bunları göze alırsanız alınır. Güzel kulaklık.

Dip ses sorunu mikrofonla alakalı değil. Kulaklıktan ses olarak geliyor o dip ses. Dip ses değil de cızırtı diyebiliriz. Ben ve birçok kişi kolay bir şekilde bu sorunu çözüyor ama çözemeyenler de var.

Dip ses sorunu mikrofonla alakalı değil. Kulaklıktan ses olarak geliyor o dip ses. Dip ses değil de cızırtı diyebiliriz. Ben ve birçok kişi kolay bir şekilde bu sorunu çözüyor ama çözemeyenler de var.
Mikrofon da olduğunu söylemedim, genel olarak kulaklıktan bahsettim ki mikrofonu nasıl diyorsa almayı düşünüyor olabilir, kolay bir şekilde çözülür, çözülmez, bence bununla uğraşmak zaman kaybı, fiyat bazında daha iyileri var, 7.1'i başarılı, fena değil ama.

Mikrofon da olduğunu söylemedim, genel olarak kulaklıktan bahsettim ki mikrofonu nasıl diyorsa almayı düşünüyor olabilir, kolay bir şekilde çözülür, çözülmez, bence bununla uğraşmak zaman kaybı, fiyat bazında daha iyileri var, 7.1'i başarılı, fena değil ama.

Doğru. Ben ona yanıt verince mikrofonunda var diyorsunuz sandım. Geçen birisi öyle demişti de. Bence o cızırtı sorunu çok dert edilmeyecekse veya çözeceğini düşünüyorsa bu fiyata çok başarılı bir kulaklık.

Doğru. Ben ona yanıt verince mikrofonunda var diyorsunuz sandım. Geçen birisi öyle demişti de. Bence o cızırtı sorunu çok dert edilmeyecekse veya çözeceğini düşünüyorsa bu fiyata çok başarılı bir kulaklık.
HS 60 yerine alınabilir, Cloud Alpha 600-700 TL'deyken o alınırdı fakat artık o da uçtu.

1623948067363.png
Ayrıca sorunu çözen insanlar, yine sanki yazılım yokmuş gibi ayar yapamıyorlar, ne kadar doğrudur bilemem ama böyleyse üzdü açıkçası, indirim sebebi belli oldu.

Daha bir hafta önce İncehesap' tan karbon renkli olanını 670 TL' ye almıştım. Ama yanında Corsair' in kulaklık standını da hediye etmişlerdi. Kulaklığa gelecek olursak bence kulaklık çok rahat. Daha önce steelseries arctis 3 kullanıyordum. Rahatlık dereceleri aynı. Hatta void elit daha iyi kavradığı için bana daha iyi geldi. Herhangi bir dip ses sorunu vs. yok. Dip ses sorunu sanırım kablosuz modelinde var. Mikrofonu da arkadaşlarımla test ettim ve herhangi bir sorun olmadığını söylediler.

Yeni konular

Geri
Yukarı