Corsair Void Elite RGB 7.1 Wireless 1099 TL

F5 tuşumun ömrünü yarı yarıya azaltıp, 2 saat uğraştıktan sonra beyaz modelini 1099TL'den satın alabildim. Bir ara siyah model 1099TL iken, beyaz modelin fiyatı 2400TL'ye geri yükseldi. 20-30dk sonra tekrar düştü. Sitelerinin bu kadar yoğunluğu kaldırmadığını her indirimde görmelerine rağmen hiçbir geliştirme yapmamaları can sıkıcı.

icon-congratulations.png

Tebrikler​

Siparişiniz Başarıyla Alınmıştır.​

Başka kulak ve klavye indirimi var mı hocam? Beni sürekli ana sayfaya atıyor, indirimli ürünleri göremiyorum. Link atabilir misiniz?

Alternatif kablosuz kulaklık olarak 950₺ bedelinde olan Corsair HS70 Pro'yu da düşünebilirsiniz, gayet kalitelidir.

Yav bu 400TL idi. :D
Yanlış anlamayın lafım size değil, bu indirim konularının altına sürekli "bu vaktinde 3000 tl idi yok bu şu kadardı bu fiyata alınmaz" yazanlar oluyor sanki dolar 3 tl ama gidip biz bu fiyata alıyoruz keyfimizden. Arkadaş bizde biliyoruz vaktinde daha ucuz olduğunu ama bugünün şartı ile bu kadar. Alan insanları darlıyorsunuz, farkında değilsiniz.

Yanlış anlamayın lafım size değil, bu indirim konularının altına sürekli "bu vaktinde 3000 tl idi yok bu şu kadardı bu fiyata alınmaz" yazanlar oluyor sanki dolar 3 tl ama gidip biz bu fiyata alıyoruz keyfimizden. Arkadaş bizde biliyoruz vaktinde daha ucuz olduğunu ama bugünün şartı ile bu kadar. Alan insanları darlıyorsunuz, farkında değilsiniz.
Yanlışın var kardeşim ! 2003 te 79.99'du bu siz pahalıyor alıyorsunuz almayın !!!

Bu modeli ve HS70 i uzunca süreler kullandım hali hazırdaki HS70imden vazgeçim g435 aldım sizce G435 alınır mı?

Geri
Yukarı