Corsair Void Elite RGB 7.1 nasıldır?

• Konuyu başlatan w1B
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 168
  • Görüntüleme 9B
iCUE yazılımını indirdiğiniz an sürekli olan bir dip ses başlıyor, bu tüm Void Elite modellerinde var.
Tam bir bütçe belirtebilir misiniz?
Ayrıca Surround diye almış başına gitmiş, Dolby 7.1, sadece USB'yi taktığında çalışıyor, ayriyetten ses kartı ile ayrılabiliyor diye biliyorum.
Fena değil ama dediğim gibi yazılımı indirince dip ses başlıyor.

iCUE yazılımını indirdiğiniz an sürekli olan bir dip ses başlıyor, bu tüm Void Elite modellerinde var.
Tam bir bütçe belirtebilir misiniz?
Ayrıca Surround diye almış başına gitmiş, Dolby 7.1, sadece USB'yi taktığında çalışıyor, ayriyetten ses kartı ile ayrılabiliyor diye biliyorum.
Fena değil ama dediğim gibi yazılımı indirince dip ses başlıyor.
570 civarı bir şey aynı corsair gibi.

570 civarı bir şey aynı corsair gibi.
HS 50 Pro, çok iyi bir indirime girmiş.

Razer Blackshark V2 daha iyi bir kulaklık. Yalnız 200TL falan daha pahalıydı hatırladığım kadarıyla. Corsair Void Elite RGB ise fiyatına göre çok iyi kulaklık. Cızırtı sorununun çözümü var. Ek olarak herkesin yaşadığı bir sorun değil. Kesinlikle üzmez. Tek endişe ettiğim kısım kablosunun örgü kumaş olmaması ve deri ped olmaması. Keşke kablosu örgü olsaymış bir de ped değiştirme şansımız olsa 10/10 kulaklık olurmuş.

HS 50 Pro, çok iyi bir indirime girmiş.
HS serisi müzik fim için daha iyi
VOID serisi ses kasmak için daha iyi fiye duydum.
Razer Blackshark V2 daha iyi bir kulaklık. Yalnız 200TL falan daha pahalıydı hatırladığım kadarıyla. Corsair Void Elite RGB ise fiyatına göre çok iyi kulaklık. Cızırtı sorununun çözümü var. Ek olarak herkesin yaşadığı bir sorun değil. Kesinlikle üzmez. Tek endişe ettiğim kısım kablosunun örgü kumaş olmaması ve deri ped olmaması. Keşke kablosu örgü olsaymış bir de ped değiştirme şansımız olsa 10/10 kulaklık olurmuş.
Deri de daha fazla ter oluyor. Deri istemediğim içinbunu tercih etmek istedim.
Çözümu anlatır mısınız? Çok yüksek ihtimalle bunu alacağım ve beni üzmesin istemiyorum.

Son düzenleme:
HS serisi müzik fim için daha iyi
VOID serisi ses kasmak için daha iyi fiye duydum.

Deri de daha fazla ter oluyor. Deri istemediğim içinbunu tercih etmek istedim.

Çözümu anlatır mısınız? Çok yüksek ihtimalle bunu alacağım ve beni üzmesin istemiyorum.
Ne alaka? Sırf Stereo diye oyun kulaklığı olmaması çok saçma, dediğim gibi, 10 modelden 9'un da sorun var Void Elite serisinde.

Geri
Yukarı