Corsair Void Elite RGB alınır mı?

Shazard

Centipat
Daha fazla  
Şu sıralar yeni bir kablosuz oyuncu kulaklığı bakıyorum ve Corsair Void Elite RGB gözüme hoş geldi. Sizce alınır mı? Başka bir öneriniz var mıdır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben kablosuz mouse alacaktım yalnız gecikme süresi çok fazla diye vazgeçtim, hem de hep şarj etmen gerekiyor.
Sürekli şarj etmek benim için sıkıntı değil ama gecikme süresi fark edilecek kadar fazla mıdır? Yani pek öyle olduğunu sanmıyorum çünkü ünlü yayıncıların hepsi kablosuz kulaklık kullanmıyor mu?

Sürekli şarj etmek benim için sıkıntı değil ama gecikme süresi fark edilecek kadar fazla mıdır? Yani pek öyle olduğunu sanmıyorum çünkü ünlü yayıncıların hepsi kablosuz kulaklık kullanmıyor mu?

Hayır, gecikme süresi kulaklıklarda yok, sadece mouse ve klavyelerde var, alabilirsin ama her saat şarj etmen gerekiyor.

Hayır, gecikme süresi kulaklıklarda yok, sadece mouse ve klavyelerde var, alabilirsin ama her saat şarj etmen gerekiyor.
Şarj etmek benim için sıkıntı değil. Cevapların için teşekkür ederim. Acaba bu kulaklığı kullanan var mıdır? Onların da önerilerini almak isterim sonuçta her istediğimde kulaklık değiştiremem alırken iyisini almak isterim.

Şarj etmek benim için sıkıntı değil. Cevapların için teşekkür ederim. Acaba bu kulaklığı kullanan var mıdır? Onların da önerilerini almak isterim sonuçta her istediğimde kulaklık değiştiremem alırken iyisini almak isterim.

Kullanmadım, ama kaliteli.
Videolara bakabilirsin, istersen 1 kilometre yükseklikten at kırılmaz (abartıyorum ama şanslıysan kırılmaz)
Zaten 999 TL kulaklıkta 10 TL malzeme kullanmıyorlar, rahatlıkla alabilirsin.

Geri
Yukarı