Corsair Void Elite alınır mı?

Tekrar baktım da bu Epey.com bayağı kafa karışıklığına sebep oluyor. Orada bu ürüne baktığımda 800 lira olan yerdeki ile 1099 TL olan yerdeki ürünlerin isimleri farklı. Yani aynı ürünmüş gibi göstermişler. Belki de aynıdır. Burası bayağı işareti oldu.

Hocam bende aldımda benim de kafa gitti iyice.

Hocam bende aldımda benim de kafa gitti iyice.
Bir konu daha vardı orada da yazdım durumu ancak sallayan olmadı sanırım aynı ürünmüş gibi satan yerler olmuş ancak bu kulaklığın 1.5 sene önceki fiyatı ancak 800 civarıydı. Şu an 1200+. Gerçi adamlar kabak gibi Stereo yazmışlar.

Bir konu daha vardı orada da yazdım durumu ancak sallayan olmadı sanırım aynı ürünmüş gibi satan yerler olmuş ancak bu kulaklığın 1.5 sene önceki fiyatı ancak 800 civarıydı. Şu an 1200+. Gerçi adamlar kabak gibi Stereo yazmışlar.
En temizi Corsair'in sitesinden bakmak diye düşünüp bakayım dedim. Haklısınız STEREO ve SURROUND ayrı modellermiş. Tek tek linklerini atıyorum:

Bende streo aldım insan kazıklanmış gibi oluyor.

Bir konu daha vardı orada da yazdım durumu ancak sallayan olmadı sanırım aynı ürünmüş gibi satan yerler olmuş ancak bu kulaklığın 1.5 sene önceki fiyatı ancak 800 civarıydı. Şu an 1200+. Gerçi adamlar kabak gibi stereo yazmışlar.

Benim ekran kartım da Gigabyte Technology A520M S2H inşallah destekliyordur 7.1

Bazı inceleme videosu çekenler de (bizimkiler) belirtmiyor ki.

Şimdi biz kazıklandık mı kazıklanmadım mı okuduma göre Gigabyte Technology A520M S2H ekran kartım destekliyor o zaman fazla para vermenin bir amacı yok sadece 7.1 için dedinize göre destekliyor bu anakart.

Bazı inceleme videosu çekenler de (bizimkiler) belirtmiyor ki.

1675109192730.png

Arkadaşlar burada 7.1var diyor geldinmi ben nasıl 7.1 akti edebilirim gidip uygulama indireceğim.

Bir konu daha vardı orada da yazdım durumu ancak sallayan olmadı sanırım aynı ürünmüş gibi satan yerler olmuş ancak bu kulaklığın 1.5 sene önceki fiyatı ancak 800 civarıydı. Şu an 1200+. Gerçi adamlar kabak gibi stereo yazmışlar.

1675109903305.png

Usta anakart destekliyor bu geldinmi uygulamadan mı açacağım 7.1 ri.

Son düzenleme:
Şimdi biz kazıklandık mı kazıklanmadım mı okuduma göre Gigabyte Technology A520M S2H ekran kartım destekliyor o zaman fazla para vermenin bir amacı yok sadece 7.1 için dedinize göre destekliyor bu anakart.

Eki Görüntüle 1651231

Arkadaşlar burada 7.1var diyor geldinmi ben nasıl 7.1 akti edebilirim gidip uygulama indireceğim.
Edemezsin. Jak ile bağlanan bir şeyin yazılımı olmaz.

Eee açamayacağımmı ben 7.1'i
En özeti ile:
-Jak girişli = Yazılımsız + Stereo
-USB girişli = Yazılımlı + 7.1 Surround

Şu an benim merak ettiğim şeylerden biri düz Stereo olan yani jak girişlide dip ses var mı, yok mu? Stereo modelini alan kişilerin yorumlarını merak ediyorum.

Son düzenleme:
En özeti ile:
-Jak girişli = yazılımsız + stereo.
-USB girişli = yazılımlı + 7.1 Surround.

Şu an benim merak ettiğim şeylerden biri düz stereo olan yani jak girişlide dip ses var mı, yok mu? Stereo modelini alan kişilerin yorumlarını merak ediyorum.

Bende ekran kartım destekliyor diye boşa sevinmisim.

Geri
Yukarı