Corsair Void Elite RGB USB alınır mı?

Bütçe
1500

LockDownTR

Kilopat
Daha fazla  
Meslek
Fizyoterapist-EGM
Arkadaşlar elimde Razer BlackShark V2 USB kulaklığı vardı, sattım.
Yeni kulaklık arıyorum oyun için ses kasmak için, 1150 liraya bu kulaklığı buldum fakat ses kartı harici değil direkt kablolu. Acaba ses kartı çıkarılan versiyonu olan, Void Elite Surround versiyonu mu alsam? Farkları neler?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben bunu kullanıyorum gayet memnunum.

Void Elite Surround'da ses kartı var anakartın ses yongası iyiyse bunu alın.

Ben bunu kullanıyorum gayet memnunum.

Void Elite Surround'da ses kartı var anakartın ses yongası iyiyse bunu alın.

Hocam benim yazdığım modelde USB girişli, ses kartı var yazıyor ama ses kartı tak çıkart değil sabit, yani baktığım model stereo Jax girişli değil ikisi de USB.

Hocam benim yazdığım modelde USB girişli, ses kartı var yazıyor ama ses kartı tak çıkart değil sabit, yani baktığım model stereo Jax girişli değil ikisi de USB.

Evet biliyorum kendim kullanıyorum zaten USB çıkışlı ikisi de. Surround modelinde tak çıkar var.

İkisi de güzel kulaklıktır.

Ben Trendyol üzerinden İncehesap satıcısından almıştım gayet ilgililer.

Evet biliyorum kendim kullanıyorum zaten USB çıkışlı ikisi de. Surround modelinde tak çıkar var.

İkisi de güzel kulaklıktır.
Kullanıyor olmanız beni biraz heyecanlandırdı, hocam bizzat sizden duymak güzel, sizde sabit USB girişli model mi var?

Evet.

Void Elite RGB modeli.

Sorularınızı sorabilirsinizsiniz.

Evet.

Void Elite RGB modeli.

Sorularınızı sorabilirsinizsiniz.
Hocam Razer Blackshark V2 USB modeli vardı, ses yüksekliği olarak güzeldi fakat her sesi fazlasıyla veriyordu ve kafamı şişiriyordu, ayak sesler hariç her sesi duyuyordum, sizin kulaklığınız ses kalitesi olarak nasıl, 24 bit mi? Kaç Hz kadar destekliyor hem mikrofon hem ses çıkışı olarak, rica etsem yardım eder misiniz?

Ayak seslerini balance modda duyamıyorsunuz ama İcue software yazılımı ile 5 tane ekolayzer yapma hakkınız var YouTube da detaylı ekolayzer ayarı çeken bir adam var o ayarlarda kullanıyorum ve ayak sesleri falan herşey gayet net.

Ses seviyesi %100 de biraz yüksek ben 80 de kullanıyorum

16 bir 4800hz yazıyor ses ayarlarında

Kulağa tam oturuyor ve bir rahatsız etme gibi durumu yok 2 3 saatten sonra biraz sıkıyor terleme çok az.

Rgb si baya iyi çok havalı duruyor İcue software yazılımı ile renk ayarları yapabilirsiniz ekte fotoğraf bırakacağım

Dosya Ekleri

• IMG20230329232213.jpg
    IMG20230329232213.jpg
    199,6 KB · Görüntüleme: 28
  • IMG20230325191011.jpg
    IMG20230325191011.jpg
    147,5 KB · Görüntüleme: 33

Geri
Yukarı